Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На честь грандіозного шоу у стилі 80-х Макс Барських представив капсульну колекцію одягу

Співак і LITKOVSKAYA об'єдналися в ексклюзивному кампейні #BEREGA.

Популярний співак Макс Барських, який тільки днями тому представив кліп на новий трек "Берега", наразі представив лімітовану колекцію одягу, присвячену новому альбому "Семь".

Ідейним натхненником капсульної колекції виступив український бренд LITKOVSKAYA.

#BEREGA - це прецедент в світі вітчизняного шоу-бізнесу, коли музикант і дизайнер об'єднують сили для запуску спільної колаборації. Колекція включає в себе худі, два види футболок, панами і поясні сумки.

Колірна гама лінії, яка домінує, - біла і червона. #BEREGA повністю зосереджені на 80-х, але не копіюють їх, а розчиняють у сучасному світі стилю.

"Моя історія стосунків з Максом Барських і Аланом Бадоєвим - це історія великої дружби. Алан надихає виходити за межі можливого і мені в велике задоволення працювати разом. Я була рада цікавому процесу і тому, що в результаті у нас вийшло передати привіт всім шанувальникам творчості Макса Барських", - зауважила дизайнерка Лілія Літковська.

За словами виконавця йому також було комфорно працювати з брендом.

"Нам дуже комфортно працювати з Лілею. Мене надихає її бачення, її дизайн. Тому я із задоволенням довірив розробку такого важливого для нас моменту, як одяг, саме їй. Тому що я хотів би, щоб мої шанувальники отримували якісну продукцію і в чомусь унікальну", - зазначив Барських.

Макс Барських_2
Прес-служба Макса Барських

Деякі предмети з лімітованої колекції купити буде неможливо - вони потраплять в руки обраним. Панами #BEREGA до прем'єри однойменного синглу і кліпу вже отримали 50 осіб з радіо і TV сфери, які тісно співпрацюють з Барських протягом  10 років.

Нагадаємо, 29 листопада в київському МВЦ відбудеться прем'єра нового багатотисячного шоу-передпрослуховування Макса Барських "Сім".

Залиште свій коментар

Вибір редакції