На фестивалі Atlas Weekend виступить популярний російський співак

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На фестивалі Atlas Weekend виступить популярний російський співак

instagram.com/meladzevalerian

Захід відбудеться від 5 ло 11 липня цього року.

Організатори грандіозного фестивалю Atlas Weekend, який було перенесено на наступний рік, назвали хедлайнерів цьогорічного заходу під назвою Friends Edition.

Так, стало відомо, що окрім популярних українських зірок таких як "Океан Ельзи", ONUKA, "Антитіла", "Один в каное", The Hardkiss та багатьох інших на сцені виступить популярний російський співак Валерій Меладзе.

Про це стало відомо з офіціного повідомлення на сторінці в Instagram.

"Головний володар жіночих сердець будь якого віку Валерій Меладзе на Atlas Weekend Friends Edition! Це саме під його пісні ви закохуєтесь та переживаєте розставання. Це саме його треки розривають TikTok та звучать у плейлистах наших мам. Згадуй тексти улюблених бенгерів та готуйся танцювати за трендами на виступі Валерія Меладзе вже цього літа!", - йдеться у повідомленні.

Виступ Меладзе на Atlas Weekend Friends Edition відбудеться 8 липня.

Зауважимо, що спеціальний формат фестивалю Atlas Weekend Friends Edition відбудеться у києві на ВДНГ від 5 до 11 липня. 

Усі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. А також, за вигідними умовами, можна обміняти квитки та відвідати фестиваль цьогоріч, або ж повернути кошти.

Нагадаємо, що переможець "Голосу країни-11" Сергій Лазановский також виступить на фестивалі Atlas Weekend Friends Edition!

Наступна публікація