Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На фоні чуток про конфлікт MONATIK з Серьогою зняли кліп

У Мережі з'явилися перші кадри зі знімального майданчика.

Мультиартист Дмитро Монатік  та репер Серьога, про багаторічний конфлікт яких у Мережі пліткують не один рік, насправді є добрими друзями.

І аби ще раз довести це оточенню, артисти зняли спільний кліп. Поки що ані дату прем'єри, ані те, на яку композицію знімалося відео, виконавці не розголошують. Проте перші кадри зі знімального майданчика у Мережі оприлюднило агентство, яке займалося зніманнями.

Серьога та Монатік знімають кліп_1
instagram.com/_kiwi_pro

Судячи з фото, кліп знімали у Харкові біля одного з ресторанів. Зауважимо, що про знімання спільного відео Монатік та Серьога домовилися цьогоріч під час одного з ефірів проєкту "Танці з зірками", де Серьога був учасником, а Дмитро – суддею.

Серьога та Монатік знімають кліп_2
instagram.com/_kiwi_pro
Серьога та Монатік знімають кліп_3
instagram.com/_kiwi_pro

Нагадаємо, що майже десятиліття тому Серьога потрапив у скандал з нині суперзіркою Дмитром Монатіком. Тоді Діма прийшов на кастинг в "Х-Фактор", де Серьога сидів у журі. Але суворий репер завалив майбутню зірку.

"Це ж фраза вирвана з контексту. Там взяли просто і відрізали кінцівочку. А кінцівочка була: "Проходиш далі". Я був тим, чий голос вирішував, пройде він чи ні. Так, я сказав йому "так". Якби не я, він би туди не потрапив", - своєю чергою пояснив Серьога.

Залиште свій коментар

Вибір редакції