Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На фоні чуток про розлучення "НеАнгел" Слава постить щасливі фото, Едгар – чорно-білі

Фани занепокоєні ймовірним розривом пари.

Нещодавно у Мережі з’явилася інформація про те, що чоловік учасниці гурту "НеАнгели" Слави Камінської подає на розлучення.

Зіркове подружжя збирається розлучатися 12 червня, однак ні співачка, ні її чоловік пластичний хірург, ніяк не коментують цю ситуацію та не називають ймовірну причину розриву шлюбу.

Шанувальники Слави Камінської та її чоловіка Едгара занепокоєні ймовірним розривом пари та чекають пояснення, чи дійсно подружжя після 5 років у шлюбі збирається розлучатися.

Поки Едгар та Слава мовчать, фани спостерігають за їхніми соцмережами.

Так, останнім часом співачка постить щасливі та яскраві фото в Instagram, де фона посміхається та демонструє свою красу.

Слава Камінська
instagram.com/babaslavka

У той час як пластичний хірург публікує чорно-білі фото та розмірковує про новий серіал "Чорнобиль". У дописі шанувальники помітили двозначний підпис, який може стосуватися ймовірного розриву пари.

Едгар Камінський
instagram.com/edgar_kaminskyi

"Яка ціна брехні? Справа не в тому, що ми плутаємо її з правдою. Найнебезпечніше, це якщо довго чути брехню, зовсім забудеш, як виглядає правда. І що нам залишається? Нам доведеться залишити навіть надію на правду і втішати себе казками. Неважливо хто герої в цих казках. Ми хочемо знати тільки те, кого звинувачувати", - приводить у приклад цитату з кінострічки Едгар.

Поки що невідомо, чи дійсно Слава та Едгар Камінські розлучаються, чи це знову чергова сварка зіркового подружжя.

Нагадаємо, напередодні розлучення Слави та Едгара ТСН.ua згадав, якою була історія кохання зіркової пари протягом 5 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції