Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Голосі країни-9" відбувся перший спільний танець Дана Балана та Тіни Кароль

Під час "вокальних боїв" зірковий тренер запросив співачку станцювати з ним.

Щойно на сцені "Голосу Країни-9" під час вирішальних "вокальних боїв" за квиток до "нокаутів" боролося інтернаціональне тріо з команди Дана Балана.

Грузин Гіоргі Дарахвелідзе, дівчинка з єврейської сім'ї Софія Шафір та італієць Самуеле Гріллі виконали сингл, який поєднав хіт гурту "Жуки" "Батарейка" та легендарну композицію Стінга Shape of my heart.

Так під час такого неочікуваного виступу зірковий тренер учасників запросив на танець Тіну Кароль, якій симпатизує від самого початку проекту.

Тіна погодилась на запрошення і на проекті відбувся перший спільний танок двох зіркових тренерів.

Однак такі прояви симпатії Балана дезорієнтували Кароль, яка не змогла гідно оцінити виступ.

"Балан відволікав, я не насолодилась співом, не змогла розчути. Можливо таке поєднання пісень недостатньо дало вам змогу розкритися", - прокоментувала виступ співачка. Та попросила жаротома "пересадити її на останню парту".

Самому Дану виступ його учасників сподобався, а до "нокаутів" він обрав Георгі Дарахвелідзе.

Варто також зазначити, що впродовж сьогоднішного ефіру Дан постійно захоплювався зовнішнім виглядом Тіни Кароль. Особливо його увагу прикував обруч співачки.

Він зазначив, що з ним Тіна виглаядає немов королева Англії та порівняв її головний убір з аурою, а саму Тіну зі святою. А також назвав себе королем. На що Тіна відповіла, що щоб бути її королем, то це потрібно заслужити.

Нагадаємо, у минулому ефірі "вокальних боїв" Дан Балан зробив співачці подарунок. На неї чекав презент у вигляді іграшкового кенгуру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції