У Києві на грандіозний концерт "Океану Ельзи" фанати гурту вбралися у патріотичний одяг

У Києві на грандіозний концерт "Океану Ельзи" фанати гурту вбралися у патріотичний одяг

Люди були одягнуті у вишиванки, а дівчата прикрасили себе квітами та віночками / Фото: ТСН.ua

Атмосфера перед концертом нагадувала часи Майдану мирних часів.

"Океану Ельзи"- 20 років. На честь ювілею легендарний гурт влаштував грандіозний концерт у спорткомплексі "Олімпійський". Нині концерт вже триває, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Частину пісень гурт відіграє своїм "золотим" складом. На концерт прийшла просто неймовірна кількість людей, деякі приходили ще вранці, щоб зайняти найкращі місця, двері "Олімпійського" були відкриті із шостої години ранку.

Перед початком концерту панувала патріотична атмосфера. Люди були одягнуті у вишиванки, а дівчата прикрасили себе квітами та віночками. Глядачі розмахували прапорами та співали гімн України. Атмосфера нагадувала період Майдану мирних часів. Люди зізналися, що одягнулися так через флеш-моб у соціальних мережах. Вони переконані, що зараз важливо одягнутися в патріотичні кольори.

Зауважимо, що раніше ТСН пощастило потрапити на репетицію "золотого" складу гурту "Океан Ельзи". Співак Святослав Вакарчук зауважив, що сьогоднішній коцерт особливий, бо він дає позивний настрій людям, які мають відчути, що Україна єдина.

Нагадаємо, що через концерт "Океану Ельзи" сьогодні подовжать на годину роботу метро в Києві

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Повʼязані теми:

Наступна публікація