Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Гвінет Пелтроу знову подають до суду через неякісні товари

Цього разу в центрі скандалу опинилися вітаміни для вагітних і годуючих жінок.

Майже два місяці минуло, як на сайт Goop голлівудської акторки Гвінет Пелтроу подавали до суду через неефективні нефритові і кварцові вагінальні яйця, коли компанія зірки заплатила 145 тисяч доларів всім, хто придбав продукти, і відмовилася від згадки ефективності препаратів в рекламі. 

І от знову невдача. Цього разу проти сайту Goop виступили медики - гінекологи і ендокринологи, які стверджують, що вітаміни для вагітних The Mother Load містять величезну кількість вітаміну A, здатного зашкодити і матері, і дитині, адже перевищення дозування вітаміну A під час вагітності може призвести до серйозних внутрішньоутробних вад розвитку, повідомляє видання The Sunday Times.

За словами медиків, жоден продукт, вироблений командою під керівництвом Гвінет Пелтроу, не схвалений ні Національною службою охорони здоров'я Великої Британії, ні Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Представники сайту Goop поспішили виступити із заявою, що продукт The Mother Load абсолютно безпечний і не зашкодить вагітним, якщо вони, звичайно, не будуть налягати на моркву, яка сама по собі містить вітамін A.

Все це призвело до того, що благодійна організація Good Thinking Society звинуватила Пелтроу в "здійсненні контролю над організацією, що виробляє потенційно небезпечні для здоров'я людей продукти".

Нагадаємо, нещодавно під слідство потрапила 73-річна володарка "Оскару" Гелен Міррен, яку звинуватили у "спотворенні природної краси".

Залиште свій коментар

Вибір редакції