Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стали відомі подробиці підготовки до урочистої події.

У Києві триває підготовка до "Ходу Гідності", постановниками якої стали режисер Алан Бадоєв та хореографка Олена Коляденко.

Сьогодні стали відомі нові подробиці організації заходу. Так, в урочистому ході візьмуть участь п'ять оркестрів, українські зірки світової оперної сцени, 18 піаністів і народні артисти України.

За словами Бадоєва, цього разу вони змістять акценти з масштабних декорацій і спеціальних конструкцій на людей.

"Ми відійшли від ідеї дорогих, масштабних декорацій і спеціальних конструкцій на Майдані, змістивши акценти на людей - їхні вчинки, історії і долі, про які повинна дізнатися вся країна. Найдорожчим на День Незалежності буде людина – наші талановиті співвітчизники, які приїздять з усіх куточків України та світу для того, щоб привітати свою державу", - прокоментував режисер Алан Бадоєв.

"День Незалежності - це наша з вами історія і ця історія не про силу, а про людей.  Ми хочемо показати не танк, а танкіста.  Не літак, а його льотчика.  А разом з ними поруч вченого, лікаря, спортсмена, художника, музиканта – людей, що створюють історію нашої держави", - додала режисерка-постановниця Олена Коляденко.

Участь у події візьме ONUKA – Ната Жижченко співатиме в урочистій частині заходу, а саунд-продюсер гурту Євген Філатов (відомий також як The Maneken) спродюсує музику до однієї з частин урочистої події.

"Я дуже вдячна Алану Бадоєву за запрошення взяти участь у "Ході Гідності", для мене це дуже велика честь. Особливо зважаючи на концепцію заходу, де людина, а не техніка займає центральне місце. Я сподіваюсь, що хід дійсно стане найяскравішою подією року у культурному житті України", - поділилася ONUKA.

Наразі відомо, що у "Ході Гідності" також візьмуть участь відомі на весь світ оперні співаки Андрій Романенко та Євген Орлов (Лауреат конкурсу Пласідо Домінго, соліст Берлінської державної опери), оперні співачки Оксана Крамарева (Лауреатка конкурсу Пласідо Домінго "Опералія") та Анжеліна Швачка. Спеціальним гостем події стане легендарний український композитор Мирослав Скорик.  

Інші подробиці програми стануть відомі вже незабаром, а наразі відбуваються щоденні репетиції.  Відомо, що "Хід Гідності" запланований на ранок 24 серпня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції