На килимах та сором в музеї: "Бумбокс" підготували одразу два кліпи на пісню "Голий король"

Ідеологами робіт стали фронтмен та продюсер гурту.

Український коллектив "Бумбокс" неординарно підійшли до екранізації своєї пісні "Голий король".

Музиканти підготували одразу два кліпи на композицію.

Ідейним нахтненником першої версії, котра вже доступна в Мережі став фронтмен гурту Андрій Хливнюк.

"Голий Король. Версія перша, на килимах", - так називається відео, де постають змінений до невпізнаваності "Звукоцех" кіностудії Довженка, м'яке світло, килими на підлозі та вузьке коло запрошених.

Бумбокс "Голий Король"_5
«Бумбокс»

А ось на другій версії кліпу до пісні, де будуть дебош у супермаркеті та сором в Національному Художньому Музеї, наполіг продюсер гурту Олексій Согомонов. Її покажуть о 20.00. Зрежисерував обидва відео Денис "Діді" Дужник.

Якщо в першому варіанті режисер, сім операторів, три звукорежисери і публіка сконцентрували свою увагу на музикантах, то у другому - головними героями стали Belarus Free Theatre, місто Київ і його жителі.

Бумбокс "Голий Король"_3
«Бумбокс»

Відео "Голий Король" не перша спільна робота BFT і Бумбоксу. У 2015-му році великий резонанс викликала акція "I'm with the Banned" за участю Девіда Гілмора, Джеремі Айронса, Вікторії Модести, Brutto, Ніла Теннанта, Pussy Riot, визнана однією з кращих театральних постановок року.

Бумбокс "Голий Король"_2
«Бумбокс»

Бумбокс "Голий Король"_1
«Бумбокс»

"Ми вирішили, що версій у кліпа буде дві і ми запустимо їх в один день. Робиться так чи ні - яка різниця? Ми зробимо. У нас батл, нехай і жартівливий. Хливнюк проти Согомонова. На моєму боці зріст і мікрофонна стійка, на боці  Олексія вся продюсерська рать. Якщо серйозно, я радий представити обидві версії. Концертний варіант "Короля" - це заявочне відео з першого офіційного відео концерту "Бумбоксу". Кліп з BFT- радує, що ми разом вже кілька років - експеримент, часом на межі фолу, але чому б і ні? Дякую ББ-Family, BFT і всім, хто брав участь в обох проектах", - коментує відеороботу Хливнюк.

Нагадаємо, "Голий Король" – другий сингл з однойменного міні-альбому, у березні "Бумбокс" випустили пісню і відео "Колишня"

Реліз міні-альбому "Голий король" відбудеться в серпні 2017-го року. Він буде доступний на компакт-дисках, касетах, вінілі та у цифровому вигляді.

Залиште свій коментар