На концерт Depeche Mode у Києві не пускатимуть з великими сумками та електронними цигарками

Дата публікації
Перегляди
3575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На концерт Depeche Mode у Києві не пускатимуть з великими сумками та електронними цигарками

Фото: depechemode.com

Організатори просять заздалегідь подбати про свій багаж.

На концерті гурту Depeche Mode у Києві, який відбудеться вже у середу, 19 липня, на НСК "Олімпійський", запровадять підсилені заходи безпеки.

Організатори попереджають, що звичний перелік заборонених до пронесення на концертний майданчик речей, розширено. Заборонено проносити: сумки розміром більше формату А4 (210 × 297 мм), рюкзаки, шоломи, зброю, колючі та ріжучі предмети, напої, пляшки, пластикові упаковки, аерозолі, професійну фото та відеоапаратуру, медичні препарати в будь-яких упаковках без рецепта, наркотики і засоби для їхнього вживання, електронні сигарети, запальнички, ліхтарики, свічки, петарди, піротехніку будь-якого виду, ноутбуки, планшети, диски пам'яті, зарядні пристрої, бездротові навушники, селфі-палки.

"Якщо Ви приїхали на концерт з іншого міста з сумками або рюкзаками, будь ласка, здайте їх до камери схову вокзалів, торговельних центрів і т.п. Входи на концерт будуть обладнані метало-детекторами. На вході буде проводитися особистий огляд і перевірка сумок. Просимо враховувати це під час планування вашого відвідування концерту, оскільки на таку перевірку потрібно додатковий час", - йдеться у повідомленні концертної агенції.

Крім того, організатори пропонують, де можна залишити свої речі на час концерту:

❗❗❗ATTENTION❗❗❗ В целях безопасности запрещено приходить с сумками/рюкзаками. Подробнее - читайте инструкцию здесь...

Опубліковано Anshlag CA 17 липня 2017 р.

Відвідувачів просять приходити заздалегідь та бути готовими до пильного огляду, а металеві речі, на кшталт ключів та телефонів, заздалегідь зібрати в одному місці для полегшення процедури.

Ранній вхід на концерт відкриють о 17:30, загальний запуск відвідувачів – від 18-ї, о 19:45 на сцену вийде Maya Jane Coles, ну а початок виступу Depeche Mode запланований на 21:00.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3575
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація