Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Leopolis Jazz Березенко загубив дружину, а Джамала страждала за відпусткою

Політики та знаменитості зібралися послухати музику у виконанні англійців.

У Львові відбувся фестиваль джазової музики Leopolis Jazz. Послухати майстерних британських джазменів завітали відомі в Україні особи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед гостей вдалося помітити генерального прокурора Юрія Луценка та низку народних депутатів. Дехто з них навіть погодився на коротенькі інтерв’ю. "Квиток коштує півтори тисячі гривень", - зізналася Тетяна Острікова. "Дружина десь ходить, не можу її знайти. Слухаю музику, але це схоже менше на джаз, більше на транс", - розповів Сергій Березенко.

ВідеоНазар Холодницький вперше показав свою дівчину

Антикорупційний прокурор знайшов собі дівчину, Роман Насіров показав свій електронний браслет і розповів про ковдрочку. На джазовому фестивалі - наша Даша Счастлива зафільмувала це все і розпитала нюанси.

Назар Холодницький вперше показав свою дівчину

Музикант Дмитро Шуров ходив із келихом вина в руці. "Як можна взагалі йти на концерт без алкоголю? Це ж концерт – це не засідання Верховної Ради", - дивувався він питанням. А молода мама Джамала зізналася, що мріяла про відпочинок на морі, коли була вагітна. "Зимовий відпочинок я прогавила. Я дуже мрію про море. Поїду на цілий місяць", - анонсувала свої плани вона і уточнила, що відпочиватиме в сестри у Туреччині.

Як уже повідомлялося, на цей фестиваль антикорупційний прокурор Назар Холодницький прийшов із дівчиною. Це було вперше, коли журналісти побачили його кохану – молоду юристку, з котрою він познайомився на футболі.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції