На Манхеттені зірка Голівуду Алек Болдвін побився за місце на парковці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його опонента госпіталізували зі зламаною щелепою.

Поліція Нью-Йорка заарештувала голівудського актора Алека Болдвіна, який побився за паркувальне місце. Сутичка сталася на Манхеттені, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Родич Болдвіна тримав місце для його машини, коли туди нібито заїхав інший чоловік. Після з’ясування стосунків водія забрали до лікарні з травмою щелепи, а саму зірку – до поліційного відділку.

ВідеоПоліція заарештувала голлівудського актора Алека Болдуїна за бійку на парковці

Поліція Нью-Йорка заарештувала актора, який побився за паркувальне місце. Сутичка сталася на Манхеттені - родич Болдуїна тримав місце для його машини, коли туди нібито заїхав інший чоловік. Після з’ясування стосунків водія забрали до лікарні з травмою щелепи, а саму зірку - до поліційного відділку. Звідти Болдуїна відпустили за дві години і наприкінці листопада наказали з’явитися у суді. 

Поліція заарештувала голлівудського актора Алека Болдуїна за бійку на парковці

Звідти Болдвіна відпустили за дві години і наприкінці листопада наказали з’явитися в суді. Сам актор назвав обвинувачення хибними.

Інцидент прокоментував і Дональд Трамп, якого Болдвін пародіює в популярному телешоу. Президент сказав, що бажає актору удачі.

Проблеми із законом Алек Болдвін має не вперше. Раніше його затримували за порушення правил дорожнього руху та напад на фотографа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції