На показі Андре Тана в рамках UFW стали відомі імена членів журі проекту "Модель XL"

Стало відомо, хто вирішуватиме долю учасниць на проекті.

У КМДА в рамках Ukrainian Fashion Week відбувся показ колекції весна-літо 2018 відомого українського дизайнера Андре Тана, яка присвячена євроінтеграції.

Відомий дизайнер не тільки здивував глядачів неординарними модними рішеннями, але і кинув сміливий виклик українській модній індустрії, представивши колекцію для жінок з пишними формами.

Вперше на Українському тижні моди разом зі стандартними моделями на подіум вийшли дівчата розміру "плюс-сайз", які викликали бурхливі оплески в залі та привели у захват глядачів. Моделі з пишними формами дефілювали у яскравих образах, доводячи своїм прикладом, що стандарти краси "90-60-90" вже давно відійшли у минуле, а свобода самовираження, відсутність комплексів та ідеї бодіпозитиву – головні тренди сьогодення.

Поруч зі стандартними моделями дівчата плюс-сайз виглядали органічно та впевнено. Цікаво, що вони приймали участь у кастингу на проект "Модель XL", який вже цієї осені стартує на "1+1".

Після завершення показу стали відомі імені членів журі проекту "Модель XL". Ними стали Андре Тан, Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич та Влад Яма.

Модель XL журі_3
прес-служба каналу "1+1"
Андре Тан, Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич та Влад Яма

"Місія цього проекту – показати українським жінкам, що не потрібно соромитись своїх форм. Якщо природа створила вас такою, то потрібно любити себе. Адже серед українських жінок багато пишних та розкішних", - сказав Андре Тан.

Телеведуча Катерина Осадча зазначила, що дівчата з пишними формами можуть стати моделями, якщо працюватимуть над собою та навчатимуться:

"Цей проект про те, як перетворити свої недоліки у переваги. Ми покладемо початок модельному бізнесу плюс-сайз в Україні. До сьогодні його не існувало. Я дуже тішуся, що тепер у дівчат з пишними формами буде мета, адже вони зрозуміють, що навіть якщо вони не можуть бути 36 розміру, тому що природа створила їх іншими, то все одно вони можуть стати моделями, якщо попрацюють над собою".

Компанію у складі журі Катерині Осадчій та Андре Тану складе відома модель плюс-сайз з Латвії з українським корінням Тетяна Мацкевич, яка пройшла складний шлях прийняття себе, перш ніж стала першою моделлю з пишними формами у своїй країні.

Модель XL журі_1
прес-служба каналу "1+1"

"Мені дуже приємно, що до України теж почав проникати тренд бодіпозитиву, який вже давно популярний у світі. Я мрію, щоб люди почали сприймати дівчат зі здоровою повнотою нарівні з худими. Адже не всі можуть відповідати стандартам "90-60-60". Через гени та особливості організму ми всі різні. Я вважаю, ми на межі революції стандартів краси, яка вже сталася в Європі та скоро відбудеться і в Україні", - говорить Тетяна.

Також вирішувати долю учасниць буде хореограф та суддя "Танці з зірками" Влад Яма.

"Ми справді віримо у наш проект. Коли ми відбирали учасниць, я не дивився на сантиметри, а зважав на привабливість дівчини, її красу. І повірте, до нас прийшло дуже багато цікавих дівчат. Цей проект про те, що краса буває різною. Краса – це не розміри", - зазначив Влад.

Нагадаємо, проект "Модель XL", який створений за німецьким форматом "Curvy Supermodel", покликаний не тільки розширити сучасне поняття краси, але і допомогти простим жінкам стати впевненішими у собі, позбутися комплексів, стереотипів і полюбити своє тіло таким, яке воно є. У проекті 10 дівчат розміру "плюс-сайз" виконуватимуть різні завдання і боротимуться з власними комплексами під наглядом суворого і професійного журі, своїм прикладом доводячи, що природна краса - це не тільки здоров'я, але й привабливість, жіночність та сексуальність.

 Прем'єра проекту "Модель XL" відбудеться на "1+1" вже цієї осені.

Залиште свій коментар