Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На прем’єру мюзиклу "Мама Мія 2" до Лондона з’їхались провідні актори

Всі вони виблискували на червоній доріжці.

Шістнадцять акторів у провідних ролях, з них шестеро - суперзірки. І всі співають хітові пісні культового гурту «АББА». Який фільм може похвалитися таким? Лише новий мюзикл "Мама Мія 2". До української прем’єри стрічки залишилося всього два дні, а ось у Лондоні стрічку вже показали і подивитись її прийшли всі головні герої.

З чого почалася історія Донни? Як у її доньки з’явилося аж три татусі? Софі про це дізнається напередодні відкриття готелю на мальовничому грецькому острові. Готелю, про який так мріяла її авантюрна матір.

У мюзиклі «Мама Мія 2» зіграло аж шістнадцять акторів у провідних ролях. Але найвідоміші з них: Меріл Стріп, Пірс Броснан, Колін Ферт, Шер, Енді Гарсіа та Аманда Сейфрід. Всі вони виблискували на світовій прем’єрі стрічки у Лондоні.

«Боже, я так пишаюся цим фільмом. Я його так сама люблю! Повірте зробити якісний мюзикл зараз важко, але впевнена, нам це вдалося», - каже Аманда Сейфрід.

Відео"Сніданок" побував на прем’єрі "Мама Мія-2" в Лондоні

Шістнадцять акторів у провідних ролях, з них шестеро - суперзірки. І всі з співають хітові пісні культового гурту ABBA. Який фільм може похвалитися таким? Лише новий мюзикл "Мама Мія-2". До української прем’єри стрічки залишилося всього два дні, а ми тим часом маємо ексклюзивні кадри з лондонської прем’єри.

"Сніданок" побував на прем’єрі "Мама Мія-2" в Лондоні

 «Я навіть не читав сценарій. Я тільки спитав у свого агента чи Меріл Стріп знімається. Він сказав так і я одразу погодився», - каже актор Пірс Броснан.

Сама Меріл Стріп у Лондоні інтерв’ю не давала. Проте охоче роздавала прихильникам автографи. А от старша на три роки 72-річна Шер була не проти потеревенити.

«Мене останньою запросили. Всі одне одного знали. В мене було враження, що потрапила у велику дружню сім’ю. Це був суцільний відпочинок, а не робота», - переконує Шер.

Хоча перша «Мама Мія» вийшла ще 10 років тому, але інтерес прихильників і любов до пісень «АББИ» не згасли. Після прем’єри мюзикл отримав чимало компліментів від критиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції