Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На роль легендарного Елвіса Преслі обрали актора, схожого на нього як дві краплі

Культового музиканта на екрані втілить Остін Батлер.

Слідом за автобіографічними картинами про легендарних музикантів Елтона Джона та Фредді Мерк'юрі у Голлівуді зовсім скоро розпочнуться знімання художньої стрічки про "короля рок-н-роллу" Елвіса Преслі.

Так на роль Елвіса режисер стрічки про виконавця Баз Лурман затвердив 27-річного актора Остіна Батлера.

"Я знав, що фільм буде приречений на провал, якщо на кастингу ми зробимо неправильний вибір. Ми ретельно шукали актора, який би зміг передати винятково природні рухи співака, його вокальні дані і вразливість артиста... Я чув про роботу Остіна Батлера в бродвейській постановці "Продавець льоду прийде"... В результаті знайшов того, хто зможе зіграти одного з найвизначніших людей в історії світової музики", - прокоментував свій вибір Лурман, пише People.

ВідеоЗіркова історія короля рок-н-ролу Елвіса Преслі

Спершу він був бідняком, сміттярем і водієм, а потім перетворився на людину, місце якої точно ніхто більше не займе. У Всесвітній день рок-н-ролу хочемо розказати вам історію його короля Елвіса Преслі. Вона неймовірна. Дивіться.

Зіркова історія короля рок-н-ролу Елвіса Преслі

Цікаво, що втілити культового музиканта на екрані також пробувалися Гаррі Стайлс, Ансель Елгорт, Аарон Тейлор-Джонсон та інші.

Елвіс Преслі та Остін Батлер Елвіс Преслі та Остін Батлер

Знімання картини заплановані на 2020 рік в Австралії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції