Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На сцену "Голосу країни" вийде вже доросла Ассоль та цілителька з Вірменії

Наступний ефір шоу виявиться насиченим відомими іменами.

У самому розпалі шостий сезон головного вокального проекту країни "Голос країни".

Суперництво між тренерами "платинової четвірки" досягло кульмінації, адже місць у командах Івана Дорна, Потапа, Тіни Кароль та Святослава Вакарчука все менше, а талановиті учасники з усього світу продовжують дивувати своєю музичною філософією та авторським прочитанням відомих композицій.

Цієї неділі на сцену "Голосу країни", вийде вокалістка з Єревана, яка володіє надприродними здібностями. Учасниця "Голосу країни-6" Діана Діковскі вміє зцілювати людей вокалом.

"Хтось каже - ви шаманите. Хтось каже - ви займаєтеся екстрасенсорикою, а хтось каже - відьма", - розповідає Діана про реакцію людей на її здібності.

Діана приїхала з Вірменії, щоб побороти свій власний страх перед великою сценою і дізнатися, чи володіє її вокал достатньою силою, щоб повернути тренерські крісла.

Також на головну вокальну сцену країни вийде вже зовсім доросла Ассоль, яка вперше виступить під своїм справжнім ім'ям - Катерини Гуменюк. Співачка мріє довести собі та глядачам, що вона може досягти успіху на сцені завдяки своєму таланту, а не за допомогою успішного батька. Цієї неділі Катерина вийде на сцену "Голосу країни", щоб спробувати зруйнувати стереотипи навколо свого імені.

Виступить на головному вокальному проекті країни і солістка українського інді-поп гурту "Pur: Pur" Ната Сміріна, яка брала участь в національному відборі "Євробачення 2016". Нату на проекті чекає особливий сюрприз. Вона зустріне на "Голосі країни" шанувальника, про якого можна тільки мріяти, а реакція тренерів на її виступ виявиться абсолютно несподіваною.

Дивіться "Голос країни" цієї неділі, 20 березня, о 21.00 на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, учасниця "Голосу країни-6" розповіла про взаємини в команді Потапа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції