Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На скандального Гарві Вайнштейна накинулись з кулаками в ресторані

Продюсер не викликав поліцію через інцидент.

На продюсера Гарві Вайнштейна, який після секс-скандалу всіляко уникає публічності, напав один з відвідувачів ресторану.

Як пише TMZ, інцидент стався у вівторок, 9 січня, ввечері у ресторані Elements п'ятизіркового готельного комплексу у Скотсдейлі (штат Аризона). Вайнштейн вечеряв зі своїм коучем з тверезості, а поруч за столиком сиділи двоє чоловіків. Один з двох відвідувачів, який назвався Стівом, підійшов до продюсера, розповів, що захоплюється його фільмами та хоче сфотографуватись.

Стів заявив, що Вайнштейн став агресивним та грубо наказав відчепитись. Водночас менеджмент закладу заперечує – вони заявили, що продюсер був дуже чемним і сказав "мені б не дуже хотілося зараз фотографуватись". Тоді чоловік повернувся до свого столика.

Близько дев'ятої вечора Вайнштейн встав і почав виходити, водночас з ресторану вирішили піти Стів з другом. Стів розповів виданню, що був "доволі п'яним", попросив друга включити камеру на телефоні та зняти те, що відбуватиметься далі.

Після цього чоловік підійшов до Вайнштейна і зі словами "ти такий шмат л**на після того, що вчинив зі всіма тими жінками" та вдарив продюсера в обличчя двічі.

Нападник стверджує, що від ударів Вайнштейн ледь не впав на спину. Водночас менеджери ресторану кажуть, що чоловік був настільки п'яним і не контролював свої рухи, що жоден з ударів не досяг цілі.

Інцидент завершився мирно – людина, яка знімала подію на телефон, запитала Вайнштейна, чи він хоче викликати поліцію. Але продюсер відмовився, і всі учасники події залишили ресторан.

Нагадаємо, що секс-скандал навколо Гарві Вайнштейна розгорівся у жовтні минулого року після того, як одразу кілька десятків жінок звинуватили продюсера у сексуальних домаганнях, а деякі – у зґвалтуваннях. Серед жертв кіномагната Роуз МакГавен, Гвінет Пелтроу, Кейт Бекінсейл, Кара Делевінь та багато інших.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Залиште свій коментар

Вибір редакції