Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На "Вечорі прем’єр із Катериною Осадчою" у глядачки почалися передчасні пологи

Жінка народила донечку та назвала її на честь Осадчої.

На "Вечорі прем’єр із Катериною  Осадчою", який відгримів три тижні тому, у однієї з глядачок почалися передчасні пологи.

Сталося це якраз на фінальному виступі Вєрки Сердючки. Тетяна Береговець на восьмому місяці вагітності навіть не підозрювала, що от-от народить. "Наша дівчинка на місяць раніше вирішила, що їй вже потрібно танцювати і співати", – розповіла породілля.

Про те, що просто під час концерту почала народжувати глядачка, Катерина Осадча дізналась наступного дня від своїх адміністраторів. Вони за лаштунками опікувались майбутньою мамою. Потім породіллю почали шукати по всіх лікарнях і знайшли. Ведуча "Світського життя" завітала на виписку мами і дитини.

Катерина Осадча з породіллю_1
пресслужба каналу "1+1"

Тетяна тиждень думала, як назвати своє маля і визначилась – дівчинку назвали на честь Осадчої.

"Дякую вам, Катерино за те, що в нас тепер є Катерина". Зі свого боку теледіва додала: "Усі Катерини затяті, вона точно буде цілеспрямована".

Відео Під час виступу Вірки Сердючки у однієї з глядачок почались передчасні перейми

Просто з концерту - у пологовий. Під час запису програми "Вечір прем'єр із Катериною Осадчою", а це було три тижні тому, у однієї з глядачок почались перейми. Передчасно. Сталось це якраз на виступі Вірки Сердючки. Як назвали новонароджену дівчинку, і що розчулило ведучу "Світського життя", яка приїхала на виписку мами і дитини - у сюжеті.  

Під час виступу Вірки Сердючки у однієї з глядачок почались передчасні перейми

Побачити телеверсію "Вечора прем'єр" можна буде вже 25 грудня на каналі "‎1+1"‎.

Нагадаємо, влітку фанатка Pink народила просто під час її концерту у Ліверпулі. 32-річна Деніс Джонс перебувала на 36-му тижні вагітності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції