На великому концерті "Океану Ельзи" до Дня Незалежності виступить спеціальний гість

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виступ відбудеться 24 серпня на "Олімпійському".

24 серпня 2018 року відбудеться традиційний великий концерт "Океану Ельзи" до Дня Незалежності України. Цього року - в Києві на НСК "Олімпійський". Спеціальним музичним гостем стане етно-гурт "ДахаБраха".

"Ми раді виступати на одній сцені з унікальним музичним колективом, який вже став одним із символів України в світі. Я дуже люблю їх творчість. Їх виступи, на яких я був - серед найкращих моїх концертних спогадів", - каже лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук.

"ДахаБраха" - один з найвідоміших у світі українських музичних колективів, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. До виступу 24 серпня в рамках концерту "День Незалежності з Океаном Ельзи" гурт підготував програму зі своїх найвідоміших композицій, а також - декілька нових пісень.

24 серпня 2018 року вже традиційний великий концерт "День Незалежності з Океаном Ельзи" відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський".  Цей виступ стане першим, який "Океани" дадуть після майже річної концертної паузи. За декілька годин концерту глядачі почують як вже давно відомі, улюблені мільйонами прихильників пісні "Океану Ельзи", так і нові, які з'явилися 2018 року - "Без тебе", "В небо жене".

Телеканал 1+1 транслюватиме концерт наживо, а почнуть пряму трансляцію улюблені українські ведучі і відома телепара Юрій Горбунов і Катерина Осадча. 

Вибір редакції