На зірку "Району Мелроуз" Локлір подають до суду через побиття медпрацівниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У акторки почалися чергові проблеми з правосуддям.

Американській акторці, зірці серіалу "Район Мелроуз" Гізер Локлір, яку нещодавно звинуватили у побитті поліцейського та перешкоджанні затриманні, загрожує суд.

Як повідомлялося раніше у червні цього року 57-річна Локлір була заарештована за застосування фізичної сили щодо поліцейських і медпрацівників, а потім доставлена ​​в лікарню через можливе передозування наркотиками.

Проте тепер проти Локлір готують новий судовий позов. У ньому стверджується, що Гізер образила і завдала серйозних травм рук та ніг фельдшерці швидкої допомоги Дженніфер Гейн-Гілтон, яка була серед лікарів, які  приїхали на той виклик.

Гізер Локлір
Ventura County Sheriff's Office

Дженніфер стверджує, що 24 червня Гізер образила, а потім вдарила її, причому так сильно, що Гейн-Гілтон деякий час не могла працювати, через що втратила частину зарплатні. Але і це ще не все. За словами Дженніфер, яка, до слова, мати-одиначка, Локлір побажала її трьом дітям померти від СНІДу, повідомляє потрал TMZ.

Тепер офіційні представники швидкої допомоги вимагають Локлір покрити всі витрати, які довелося понести Хейн-Хілтон. По-перше, акторці доведеться виплатити компенсацію за лікування своєї жертви, відшкодувати її заробітну плату, а також заплатити за завдану їй моральну шкоду.

Проте за словами адвоката фельдшерки, Локлір усі вимоги ігнорує і не бажає йти на контакт.

"Очевидно, що вона не збирається брати на себе відповідальність за свої дії", - заявив Кевін Флававан.

Офіційні представники Гізер цей інцидент поки не прокоментували.

Нагадаємо, у наприкінці лютого цього року Гізер Локлір була заарештована через побиття свого бойфренда.

Залиште свій коментар

Вибір редакції