Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Телевізійна прем'єра проекту відбудеться 6 жовтня о 21:15 на "1+1".

У Києві вперше відбулися знімання нового проекту студії "Квартал 95" – "Жіночий Квартал".

Першою на сцену вийшла найдосвідченіша і найвідоміша акторка колективу – Олена Кравець прочитала відвертий монолог про те, як приймала рішення про участь у "Жіночому Кварталі":

"Я впораюся, адже пройшла підготовку в чоловічому колективі. Там ті ще баби. Їхні сльози з похмілля, крики в гримерках, двадцять років стажу – так я профі в дівчатках".

Далі на сцену вийшли всі учасниці і під оригінальну пісню "Це Жіночий Квартал", яку вже зовсім скоро буде наспівувати вся країна, представили яскравий хореографічний номер. До речі, за його постановку відповідав відомий хореограф Олег Жежель (продюсер і хореограф групи Kazaky).

Зрозуміло, всі мініатюри в цей вечір були присвячені жінкам і про жінок, але судячи з реакції залу, чоловікам теж було цікаво послухати і дізнатися щось нове на тему жіночої інтуїції, краси і сприйняття світу. Найголовніше, що теми, які піднімалися в скетчах, були сміливі і ще не набили оскому глядачам. Наприклад: "Рятувати чи ні в пожежі нову дівчину свого колишнього", "Як єврейська мама проводжає свою єдину дочку в ізраїльську армію" і номер з ритуального бюро, де білявка замовляє власний похорон.

Також дівчата жартували про те, чому у кожної дівчини обов'язково повинна бути страшненька подружка, як будуть виглядати бабусі під під'їздом через 50 років, і що може трапитися з чоловіками, якщо вони замість зборів полуниці у Польщі виберуть полуничку в Амстердамі.

Чоловіки-актори з "Вечірнього Кварталу" також були залучені до участі в "Жіночому Кварталі". Так, Володимир Зеленський, наприклад, став хлопчиком для биття своєї благовірної, яку він вирішив кинути заради молодшої коханої. Все б нічого, якби тільки головна героїня скетчу (Настя Коротка) не була майстром спорту з боксу.

До слова, грати пару для Короткої і Зеленського вже не вперше. 27 грудня відбудеться прем'єра повнометражної комедії студії "Квартал 95" – "Я, ти, він, вона", в якій вони якраз зіграли подружжя.

Також в інших скетчах глядачі побачать Євгена Кошового, Степана Казаніна, Олександра Пікалова, а ще хлопців з Improve Live Show Романа Міщерякова і Валентина Міхіенко.

Знімання шоу "Жіночий квартал"_22
Прес-служба студії "Квартал 95"

Що стосується музичної складової "Жіночого Кварталу", то їй відведено не менше уваги, ніж акторським елементам шоу. Дівчата з вокального квартету "Жіночого Кварталу" виконують не просто красиві і популярні композиції, але наповнюють їх новим змістом, природно, приправивши все часткою гумору і сарказму.

У номері Віри Кекелії, в якому вона, на мотив хіта Лари Фабіан Je suis malade, представила зворушливу лав-сторі, яка трапилася в спальному районі столиці. Або загальна пісня дівчат у вигляді оди всіх невісток своїх свекрухам на мотив легендарної "Богемської рапсодії" групи Queen. До речі, низку номерів і композицій дівчата виконують українською мовою.

Знімання шоу "Жіночий квартал"_16
Прес-служба студії "Квартал 95"

До слова, попри те, що проект новий, в залі столичного палацу МЦКМ у цей вечір панував аншлаг, а в партері було чимало VIP-гостей, серед яких телеведуча Маша Єфросиніна, акторка Катерина Кістень, телеведучий Андрій Бедняков, футболіст і гравець "Шахтаря" Андрій Пятов і багато інших.

Нагадаємо, ідея створення "Жіночого Кварталу" витала у повітрі вже давно, але тільки на початку цього року рішення про народження цього колективу було прийнято остаточно. У редакторську групу "Жіночого Кварталу" входять актори і автори "Кварталу 95", Валерій Жидков, Олександр Пікалов та Олена Зеленська. Саме вони, а також художній керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський і займалися підбором актрис. Всього кастинги тривали кілька місяців, і претенденток на місця в "Жіночому Кварталі" було близько ста. В результаті зараз колектив налічує 14 представниць прекрасної статі – це актриса "Вечірнього Кварталу" Олена Кравець, вокалістки "Голосу країни" на "1+1" Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе, актриса серіалу "Слуга народу" Ольга Жуковцова, зірки "Ліги сміху" Анастасія Оруджова, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Лера Товстолєс, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна, актриса фільму "Я, ти, він, вона" Настя Коротка, а також актриса Молодого театру Анастасія Євтушенко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції