Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Над скандальним Гарві Вайнштейном відбувся черговий суд

Продюсеру були висунуті обвинувачення у справі зґвалтування третьої жінки.

Скандальний продюсер Гарві Вайнштейн, якому були висунуті нові обвинувачення у справі сексуального злочину щодо третьої жінки, ім'я якої не називається, сьогоднів прибув до суду Нью-Йорка.

В результаті слухання було винесено рішення судді звільнити Гарві під заставу на тлі звинувачень в сексуальному злочині. 

За повідомленням Associated Press, адвокат Бен Брафман каже, що його підзахисний впевнений, що всі твердження помилкові, і він буде виправданий.

Цікаво, що нові звинувачення, в яких третя жінка заявила про зґвалтування, можуть вплинути на можливість Вайнштейна перебувати під домашнім арештом під час слідства.

Зґвалтування, про яке йшлося на слуханні, відбулося 2006 року. Також дві жінки звинувачують Вайнштейна в "хижацькому сексуальному насильстві".

Нагадаємо, один з найгучніших секс-скандалів в Голлівуді останнього часу розгорівся, коли одного з найбільш впливових кінопродюсерів США Гарві Вайнштейна звинуватили в домаганнях десятки жінок, серед яких були відомі акторки Анджеліна Джолі, Ума Турман і Ешлі Джадд.

Жертви Гарві Вайнштейна у інфографіці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції