Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надія бути почутою. Історія сходження Джамали до вершини на Євробаченні-2016

Костянтин Меладзе не сумнівався у перемозі українки.

Переможницю Євробачення-2016 Джамалу привітали відомі світові зірки. "Вітаю Джамалу та Україну!", - написав у себе в Twitter одразу після української перемоги Джастін Тімберлейк, який теж виступав цього вечора у Стокгольмі. 

"12 балів для України, нічого – Росії. І вони відправили вампіра, щоб повідомити новину", - повідомила авторка "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг.

Проте самі лише політичні вподобання на конкурсі не працюють. Стиль, якість і смак – це принесло перемогу Джамалі. Так говорили сьогодні і знавці українського шоу-бізу. Проте спроба потрапити на Євробачення у Джамали була у 2011 році. Утім дебют виявився невдалим. Представляти Україну у Дюсельдорф поїхала Міка Ньютон. Цьогоріч ситуація геть інша - завдяки неймовірному співу української співачки із кримсько-татарським корінням Євробачення-2017 відбудеться у нас вдома.

Саме завдяки їй Сусана Джамаладінова тепер відома нам як Джамала. Хоча сама колишня продюсерка свою роль просить не перебільшувати. Олена Коляденко у середині двотисячних шукала вокалістку для свого мюзиклу. І знайшла Джамалу. "Потрапляє до мене через одну мою знайому диск Джамали. Це була музика в основному татарська. І просто так офігіваю. Саме так, як всі вчора від перемоги. Ми одразу запросили її на зустріч і познайомилися", - зазначила Коляденко.

Після конкурсу Джамала впевнено крокує сходами музичного Олімпу. Член журі національного відбору продюсер Костянтин Меладзе зізнається – коли почув пісню Джамали, не сумнівався, що переможе саме вона. Він називає Джамалу видатною надзвичайною співачко і вважає її перемогу заслуженою. Меладзе певен – перше місце принесе Джамалі світову славу. "Всі співають горлом, а вона співає душею і серцем. На мій погляд, вона співала на Євробаченні краще за всіх і взагалі я вважаю, що вона одна - з найкращих співачок в Європі. Для артиста - це найважливіший інструмент у просуванні своєї музики і власного статусу", - зазначив Меладзе.

Олександр Пономарьов першим у незалежній Україні у 2003 представив нашу країну на пісенному конкурсі у Ризі. Тоді Україна посіла 14 місце. Артист із власного досвіду знає, як відповідально і важко співати за країну. За його словами, перемога Джамали є надзвичайно важливою для нас саме зараз. "По-перше, ми знову звернули на себе увагу. Ми - достойна європейська держава. Ми зосередимо увагу Європи. Вже зосередили. Джамала зосередила на тому, що Крим - це Україна і про це не треба забувати", - додав Пономарьов.

"Це частина правди, що не можна замовчувати про 1944 рік і депортації кримських татар - це частина драматичної історії України кінця ХХ сторіччя. Це добре, що пісня може бути інструментом, щоб цю правду донести не тільки до українців, ай до всієї Европи", - переконаний посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

Для багатьох із нас неймовірна перемога Джамали - це перш за все історія віри, важкої праці і надії бути почутими. Джамала ще раз показала усім - головне вірити, а правда і справедливість є шляхом до перемоги.

Відео Свою думку про творчість та перемогу Джамали висловили професіонали

Іван Воробйов, Олена Мацюцька, Євген Соловей, Володимир Ситюк, Сергій Кісельов, ТСН Тиждень 1+1

Залиште свій коментар

Вибір редакції