Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка зізналася, що роль Осадчої їй далася нелегко.

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір першого квітня о 23:10 на каналі "1+1", до зіркових репортерів програми приєднається солістка гурту "Время и стекло" Надія Дорофєєва.

Співачка дуже любить мультики, тому з задоволенням взяла на себе функції Катерини Осадчої на прем'єрі мультфільму "Смурфики. Загублене містечко".

Стараннями стилістів програми співачка виглядала на прем'єрі як справжня Смурфетка - у модному синьому комбінезоні зі штанами-кюлотами та білому тюрбані на голові. Після вечора в ролі світського репортера Надія зізналася, що заміняти Катерину Осадчу - нелегка справа.

"Я дуже хвилювалася, - поділилася Дорофеєва. - Бути репортером дуже непросто. У повсякденному житті я розмовляю російською мовою, а у програмі потрібно було спілкуватися українською. Тому я підготувала собі декілька підказок. Одна справа - дублювати український мультик, де усі фрази перед тобою на екрані, інша - вільно орієнтуватися у запитаннях на інтерв'ю, розмовляти правильно. Тож для мене це стало справжнім викликом!"

Співрозмовниками Надії стали колеги-артисти: співак Дзідзьо, солістка The Hardkiss Юлія Саніна, комік Дядя Жора. А також - родина футболіста Андрія П'ятова.

"Колеги мене усіляко підтримували, за що я їм вдячна, - сказала Надя. - А найлегше мені дався запис підводок, бо в мене великий досвід телезнімань".

Тож, не пропустіть новий ефір "Світського життя" з експериментами від Надії Дорофєєвої.  У суботу, о 23:10, на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції