Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надія Дорофєєва вивела в світ маму і відверто розповіла про їхні стосунки

Мама артистки завжди у всьому підтримує дочку.

Учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва, яка нещодавно пригадувала, як з мамою відвідувала ринок у 90-х, наразі вивела її в світ, йдеться у "Світському житті".

Мама Наді, Ольга Дорофєєва, яка викладає в університеті,  дуже  пишається дочкою і іноді навіть користується титулом мами Наді Дорофєєвої.

"Сьогодні мені Надя сказала: "Мамо, мені треба з тобою серйозно поговорити, в тебе почалася зіркова хвороба".  Виходить який-небудь журнал, я прошу у Наді 20, ні 25, ні 30 штук собі. А вона мене питає, куди їх. А я кажу, що всюди ходжу, від лікарні до пенсійного фонду. Надю знають в Криму, люблять причому всі, незалежно від віку. Я спочатку журнал, а потім вже свою проблему", - розповіла Ольга Дорофєєва.

ВідеоНадя Дорофєєва познайомила із мамою

Надя Дорофєєва відверто розповіла про стосунки із мамою. Наприклад, мати Надії – Ольга - розповіла, як ставиться до відвертих нарядів доньки. 

Надя Дорофєєва познайомила із мамою

Надя завжди експерементує зі своїм зовнішнім виглядом, часто оголює деякі частини тіла. Проте мама не сварить дочку за деякі варіанти вбрання, а навіть навпаки радить демонструвати все що можна.

"У нас проблема. Я їй кажу, скільки можна вдягатися, як монахиня, швидко все зняла з себе", - зазначила мама співачки.

"Коли в нас була фотосесія (для журналу MAXIM - прим.ред), років 7 назад у мене був дуже серйозний емоційний стрес, тому що мене запросили і я розуміла, що це для поп-співачки необхідна річ, це як робота. Я дзвонила мамі і вона сказала мені, що чого я соромлюсь, що за комплекси в мене, я повинна бути красивою. Мамі взагалі подобається, коли в мене щось є і коли я худну, вона дуже переживає і просить мене істи більше", - пригадала Надя.

Надя Дорофєєва_1
Світське життя

Також Ольга Дорофєєва розповіла, яка вона теща для чоловіка Наді Володимира Дантеса.

"От сьогодні було таке. Я спитала у Вови, що він робитиме, каже, що в шафі прибереться, я заходжу через 15 хвилин, а він лежить. Я кажу йому: "Вова, вибач, що я заважаю твоєму інтенсивному прибиранню".  Я йому і сказала, Вова я для того і теща, щоб ти мене хочаб трохи ненавидів, але він сказав: "Та що ви, я вас люблю, але я трохи полежу". Кажу, лежи, все ж таки я потім приберу", - зізналася мама артистики.

Нагадаємо, нещодавно Надя Дорофєєва показала, як робить денний макіяж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції