Надія Дорофєєва зізналася, що лаванду на її весілля возили контрабандою з Криму

Надія Дорофєєва зізналася, що лаванду на її весілля возили контрабандою з Криму

Співачка дуже хотіла власне свято саме в лавандовому стилі.

Солістка гурту "Время и Стекло" Надія Дорофєєва, яка минулої середи вийшла заміж за Володимира Дантеса, захотіла весілля у лавандовому стилі, йдеться у "Світському житті".

За словами Надії на таку ідею її надихнуло фото стільця з одним листочком лаванди, яке вона побачила в Інтернеті.

"Я зрозуміла, що у нас має бути лавандове весілля. Це так гарно, так витончено, це так незвично. Мені здається, це сама ніжність. І, до речі, лаванда ще й являється оберегом. Вона відштовхує всі негативні погляди. Ми про це прочитали і зрозуміли, що точно лишаємо лаванду", - розповіла Дорофєєва.

Зауважимо, що лаванда в Україні росте в одному місці – в Криму, на батьківщині Надії. Співачка розповіла, що її родичі на чолі з мамою особисто збирали лаванду і передавали її до Києва автобусом.

"Збирала мама особисто.  Шукала поля, вони самі її зрізали, знаходилися люди, які їй допомагали. Було чотири партії. Вова вночі забирав з автобуса партію. Чесно кажучи, контрабандою вивозили періодично ту лаванду. Але досягли свого. Вона квітне лише в цей період. Якби десь через тиждень в нас було весілля, вона б померла вся", - поділилася Дорофєєва.

Нагадаємо, щаслива дружина Надя Дорофєєва на весіллі присвятила зворушливу пісню своєму чоловіку. На святі виконавиця заспівала для коханого.

Відео Ексклюзивний репортаж з лавандового весілля Дантеса і Дорофеєвої

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів