Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надія Мейхер розповіла, через що її 15-річний син свариться з однокласниками

Артистка розповіла про стосунки сина з ровесниками.

Екс-"ВІА Гра", співачка Надія Мейхер, зізналася, що секрет її краси, сили та енергії, крім хореографії, є її сім'я, йдеться у "Світському житті".

Надія виховує з чоловіком трьох дітей, і саме вони надихають її бути такою гарною.

"Сім'я, діти мене надихають. Коли приходиш з роботи втомлена, і до тебе біжать маленькі дівчата мої в пачках, вони теж у мене намагаються займатися балетом (у минулому році, після 19-річної перерви, Надія знову встала на пуанти, - прим. ред.), відразу ж настрій підвищується, і звідкись з'являються сили", - зазначила Мейхер.

ВідеоНадія Мейхер розповіла, як підтримувати форму і красу

Надія Мейхер займається хореографією, щоб гастролювати зі своїм спектаклем. Найбільша мотивація для співачки – її родина, троє дітей.

Надія Мейхер розповіла, як підтримувати форму і красу

Катя Осадча запитала у Надії, чи проживає ще з нею її 15-річний син Ігор. Співачка відповіла, що проживає. Нині хлопець закінчує 10 клас і роздумує над тим, яку йому обрати професію.

Надія Мейхер з сином

"Він займається спортом, у нього свої принципи в житті, свої життєві позиції: не пити, не курити, нічого не пробувати. Він навіть з однокласниками своїми лається і через це у них руйнуються взаємини, тому що вони щось там пробують дуже давно", - розповіла Надя.

Нагадаємо, раніше син Надії Мейхер розповів про свої стосунки з молодшими сестрами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції