Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надя Дорофєєва пригадала особливий священний ритуал відвідування ринку

Співачка зізналась що у 90-ті з мамою кожної неділі ходила на шоппінг.

Учасниця гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та її чоловік співак та ведучий Володимир Дантес , які нещодавно ділилися планами на річницю весілля, пригадали як стильно виглядали у 90-ті, йдеться у "Світському житті".

Для подружжя, одяг та стиль відіграє окрему роль. У Наді навіть своя крамниця одягу. А також Дантес побудував для коханої дружини окреме приміщення для одягу.

"Вова мені побудував у квартирі, яку ми знімаємо окремий шкаф-гардероб. Зараз у нас там звісно катастрофа, не вистачає місця. Це велика проблема. Ми мріємо про своє власне помешкання, до якого ми вже дуже близько. І в цому помешканні у нас буде окрема, величезна гардеробна для мене і для моїх концертних костюмів і малесенький гардеробчик для Володимира", - поділилася Дорофєєва.

Надя Дорофєєва та Володимир Дантес
Світське життя

Також співачка розповіла, як для того щоб виглядати стильно, модно, молодіжно у 90-ті коли не було магазинів вони з мамою щонеділі ходили на ринки.

"У нас з мамою є особливий священний ритуал. Якщо тато говорив, що ми довгоо, то у цю неділю, яка вважалась особливим днем, він нас навіть перестав навіть чіпати. Ми увесь тиждень чекали, що ми підем на ринок. З 9-10 ранку і до 6 вечора ми обходили абсолютно усі лоточки на цьому рінку, навіть якщо мені потрібна була тільки шапочка або якийсь светр. Одна річ, але ми обходили абсолютно все, міряли те що нам не потрібно і це була чарівність", - пригадала співачка.

Також виконавиця розповіла, що наразі має змогу сама вдягти маму.

"Зовсім нещодавно, мама приїхала до мене і прийшла у мій магазин So DoDo то розійшлась вона як в дитинстіві. Я так сіла дивилась на неї і зловила себе на думці, що тепер усе навпаки. Тепер я маю можливість вдягти свою маму", - зізналася Дорофєєва.

Відео"У нас там катастрофа!": Надя Дорофеєва зізналася, що саме не може поділити з чоловіком

Співачка Надія Дорофеєва розповіла, що її чоловік Володимир Дантес побудував їй сам шафу для одягу, але місця все одно не вистачає. Подружжя мріє про власну оселю, адже поки вони орендують житло. 

"У нас там катастрофа!": Надя Дорофеєва зізналася, що саме не може поділити з чоловіком

Також співачка розповіла, як відпочила з чоловіком на Балі.

"Коли був тиждень до поїздки на Балі, я так жалкувала, що нам далеко летіти, тому що на той момент у нас в місяць було близько 20 перельотів з концертами, графік гурту розписаний максимально. Ми поговорили с Іриною Гровою та Потапом про те, що тепер раз в два-три місяці давати нам хоча б три-чотири дні, тиждень для перезагрузки, тому що ми з Позитивом починаємо швидко старіти", - зазначила артистка.

Нагадаємо, окрім відпочинку і концертів  Надя Дорофєєва встигла знятися у фільмі "Я, ти, він, вона" з Володимиром Зеленським.

"Мені по життю щастить з партнерами. Головний мій чоловік стоїть поруч, у мене прекрасний партнер по гурту "Время и Стекло" Позитив, з яким завжди весело та кайфово. У меня нещодавно відбувся дует с MONATIK, якого я взагалі вважаю месією, проповідником. Він свята людина і з ним також класно. Тут перший фільм і партнер Володимир Зеленський. Дякую!"

Залиште свій коментар

Вибір редакції