Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надя Дорофєєва розповіла, чому у неї з Позитивом не склалися романтичні стосунки

На початку кар'єри між артистами була симпатія.

Солістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва, яка розповіла, як її обличчя обсипало прищами, поділилася, чому у неї не склалися романтичні стосунки з колегою Позитивом.

Артисти раніше розповідали, що коли познайомилися, то між ними виникла симпатія, але між творчою парою було багато образ.

"По-перше, коли ми починали проєкт, ми думали лише про кар'єру. По-друге, у кожного з нас були стосунки, а по-третє, ми абсолютно різні з Позитивом. Зараз, звичайно, ми вже навчилися миритися з усіма штуками одне одного, але тоді... Нам знадобилися роки чотири, щоб змиритися з нашими індивідуальностями, полюбити одне одного, як партнерів", - розповіла Дорофєєва у програмі "Слава+".

Гурт "Время и Стекло"_2
instagram.com/nadyadorofeeva
Надя Дорофєєва та Позитив

Як зауважила співачка, сварок між нею та Позитивом було багато і вони були не тільки через роботу, але і через те, що було поза нею.

"Це автобус, це сон, який був порушений регулярно, тому що Льоша любив до ранку висіти в автобусі, а я хотіла спати ... Я дуже сильно ображалася на нього через це, тому які там стосунки, образи були одні", - підкреслила Надя.

Нагадаємо, що не так давно гурт "Время и Стекло" представив яскравий кліп на композицію "Лох".

Залиште свій коментар

Вибір редакції