Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надя Дорофєєва зізналася, що було найскладнішим у зніманнях у ролі коханки Зеленського

Співачка розповіла подробиці про свій дебют у кіно.

Солістка гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва, яка отримала нагороду від посольства Кореї, поділилася враженнями від своїх дебютних знімань у фільмі, йдеться у "Світському житті".

Перша роль артистки видалася дуже цікавою – вона зіграла коханку Володимира Зеленського в українській романтичній комедії студії "Квартал 95" - "Я, ти, він, вона".

Надя Дорофєєва_2
Кадр з фільму "Я, ти, він, вона"

"Я не знала, що я граю коханку. Я вважала, що ми у цивільному шлюбі живемо, а він мені обіцяв розлучитися і обіцяв-обіцяв. І я вже його знайомила зі своїми батьками, а мій коханий не дуже добре зі мною вчиняв. Ви все побачите", - розповіла співачка.

Під час знімань Наді довелося попітніти не лише через багатошаровий японський одяг, а й через труднощі перекладу.

ВідеоСекс-гуру Дзідзьо, зйомки "Свінгерів" та найгарячіші прем’єри

Дзідзьо став інструктором з тантричного сексу, Сергій Притула – інтим-коучем, а Надія Дорофєєва – коханкою Володимира Зеленського. Зірки шоу-бізнесу подалися в кінематограф! Усе про найгарячіші українські прем’єри у спеціальному репортажі "Світського життя". 

Секс-гуру Дзідзьо, зйомки "Свінгерів" та найгарячіші прем’єри

"Найскладнішим моментом було, коли мені за п'ять хвилин до того, як я зайшла в кадр, мені змінили текст повністю. І мені потрібно було казати японські назви: "нігірісі хугасе", "нігірісі какунсе", "нігірусі когасе", а я казала в кадрі: "козаке", і всі дуже сміялися", - з усмішкою додала Дорофєєва.

Нагадаємо, учасники гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва і Позитив представили кліп на композицію "Песня про лицо", в якому вони предстали в образах стильних надлюдей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції