Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Намагалися клонувати "Потапа і Настю": Горова розповіла, як ледь не закрили проект "Время и Стекло"

Екс-дружина Потапа вперше повідомила про провал гурту.

Екс-дружина Потапа та комерційний директор продюсерського центру MOZGI Entertainment Ірина Горова, яка нібито буде дружкою на ймовірному весіллі Потапа та Насті Каменських, вперше розповіла про провал гурту "Время и Стекло".

Время и Стекло
instagram.com/vremyaisteklo

Бізнес-вумен у програмі  "Слава+" зізналася, про що жалкує та що б змінила за ці 10 років спільної діяльності з гуртом. За її словами, вони дуже довго працювали у неправильному напрямку та витратили на це цілих чотири роки.

"Ми намагалися клонувати  "Потапа і Настю". Це був успіх, це була командна робота. Настя - красива, Потап - пише і кльова, харизматична людина на сцені. У мене з офісом правильний продаж, правильне позиціонування. Ми разом з Потапом вкладали гроші в цей проект, його розвивали. Ми вважали, що ще потрібно для щастя - ще один хлопчик і дівчинка. Там вона красива і тут вона красива, там він репчик читає і тут. Ще й один автор", - розповіла Ірина.

Однак, як зазначила Горова, це і стало їхньою головною помилкою.

"Неможливо йти, особливо в творчих посиланнях, ситуаціях, клонуванням, тому що ти по суті створюєш той же продукт", - підкреслила Горова.

На її думку, вони тоді підлаштовувалися під радіо та не звертали увагу на  думку своїх артистів, чи подобається їм те, що вони роблять. Вони просто клонували проект "Потап і Настя", навіть звучання було схоже, не було індивідуальності. Саме тому радіостанції відмовлялися брати їхні пісні у ротацію.

Время и Стекло
instagram.com/nadyadorofeeva

"Це була наша стратегічна помилка. Ми з Потапом хотіли закривати проект. Вони начебто і всім подобалися, але не було гіперпопулярності. Потім у нас була сесія в Туреччині з 11 до 6 ранку, модератором був Jack Daniels. І вже вранці ми вирішили, що запишемо останній трек і виділимо на нього тисяч 10 на знімання кліпу. І ось саме звідти з'явилася пісня "505", - пригадала екс-дружина Потапа.

Варто відзначити, що Потап написав хітовий трек "Имя 505" разом з Надею Дорофеєвою і Позитивом.

Нагадаємо, нещодавно Ірина Горова вперше розповіла, чому так довго мовчала про розлучення з Потапом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції