Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Намагався цілувати та просив посидіти на колінах: автор шоу Victoriaʼs Secret роками домагався моделей - NYT

Ед Разек усе заперечує.

Понад 30 моделей та працівників Victoriaʼs Secret розповіли про домагання та неповагу до жінок, яких зазнавали від директора з маркетингу компанії L Brands, якій належить Victoriaʼs Secret, Еда Разека. Про це йдеться у розслідуванні ‎The New York Times.

"Ед Разек неодноразово отримував скарги за неналежну поведінку. Він намагався цілувати моделей, просив їх посидіти на колінах. Він доторкнувся до промежини однієї з моделей напередодні модного показу Victoria's Secret 2018", - йдеться у матеріалі.

У виданні додали, що дехто із моделей за скарги стикався з помстою. Так, Енді Муз розповіла, що після її відмови на залицяння Разека, Victoria's Secret припинила запрошувати її на свої модні покази.

Під час одного з показів Разек нібито сказав відомій моделі Беллі Хадід "забути про трусики", а потім почав обговорював її груди. 

Ед Разек усі звинувачення спростовує та називає їх такими, що "не відповідають дійсності та неправильно трактуються чи ж вириваються з контексту". Увесь перелік скарг він коментувати журналістам відмовився.

Раніше повідомлялося, що вперше за 25 років видовищне шоу Victoria's Secret скасували. Фінансовий директор компанії Стюарт Бергдерфер зауважив, що компанія вирішує, як "просувати позиціонування бренду і краще доносити це до клієнтів" .

А ще у листопаді 2018-го навколо бренду розгорівся скандал після того, як про моделей plus-size висловився її підлеглий, директор з маркетингу Ед Разек. Він сказав, що компанія вирішила не включати моделей plus-size, а також трансгендерів в своє щорічне шоу з так званими "янголами", тобто відомими моделями, які виходять на подіум із крилами.

За словами Разека, повні моделі не відповідають тій "фантазії", яку Victoria's Secret намагається продати. До слова, у жовтні Victoria's Secret вперше все ж таки взяв на роботу модель plus-size

Залиште свій коментар

Вибір редакції