Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нами оволоділа пристрасть": Вуді Аллен вперше розповів про стосунки з дружиною-падчеркою

Режисер випустив мемуари під назвою Apropos of Nothing ("Ніщо").

Легендарний американський режисер Вуді Аллен вперше розповів про стосунки з названою донькою Сун-І Превін, яка стала його дружиною.

Як повідомляє видання Associated Press, днями світ побачили 400-сторінкові мемуари кінорежисера під назвою Apropos of Nothing ("Ніщо").

За словами видавця, книга являє собою відвертий і всебічний особистий звіт Вуді Аллена про його життя, починаючи з дитинства і до сьогодення.

Зокрема у мемуарах режисер вперше розповів про скандальні стосунки з падчеркою Сун-І Превін, яка молодша за нього на 34 роки.

Як відомо, роман пари почався, коли Аллен ще жив з її матір'ю, відомою акторкою Мією Ферроу.

"Ми гуляли, розмовляли, раділи одне одному і, звісно ж, спали разом", - зізнався режисер.

Вуді Аллен з дружиною
Getty Images

Коли правда відкрилася, вона спровокувала великий скандал. Однак за його словами, він в будь-якому разі вступив би у стосунки з Сун-І, навіть якщо б знав, яким негативом для нього це обернеться.

"На самому початку стосунків, коли нами оволоділа пристрасть, ми не могли відірватися одне від одного", - зізнався Аллен, однак зазначив, що тривалий час не був впевнений, що між ним в Сун-І все серйозно.

Як зауважив Вуді у мемуарах, він лише з роками зрозумів, що зустрів своє справжнє кохання.

"Неймовірна молода жінка; дуже розумна, в ній багато прихованого потенціалу", - описав свою дружину режисер, з якою у шлюбі вже впродовж 23 років і виховує двох спільних дітей.

Також Аллен прокоментував і звинувачення у насильстві іншої названої дочки Ділан Ферроу. 

"Я ніколи й пальцем не торкнувся до Ділан, ніколи не зробив їй нічого такого, що можна було б навіть неправильно витлумачити як образу. Це була повна фальсифікація від початку до кінця", - стверджує Аллен.

Нагадаємо, після секс-скандалу з Вуді Алленом не хотіли працювати ні актори, ні спонсори. Навіть мемуари до друку не хотіли брати кілька відомих видавництв. А влітку минулого року режисер вирішив піти з кіно - спочатку на рік, а далі - покаже час. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції