Напередодні дня народження Богдана Ступки відкриють пам'ятник на його честь

Опівдні на Байковому кладовищі покажуть постамент покійного актора.

Легендарний український актор Богдан Сильвестрович Ступка 27-го серпня святкував би своє 75-річчя. Однак його смерть 22-го липня 2012-року стала невимовною втратою для України.

Він міг би стати хіміком або астрономом. Він навіть працював у Львівському університеті лаборантом-обчислювачем зірок.

Проте доля вирішила інакше – Богдан Ступка став актором. Видатним актором, який лишив по собі більше сорока п'яти театральних ролей та більше сотні незабутніх кінообразів, йдеться у "Сніданку з 1+1".

До слова, почав зніматись майбутній видатний актор у 29 років. Його запросили у фільм "Білий птах з чорною ознакою". Затвердили через погляд – колючий і бунтарський.

Таким він увійшов у кінематограф, таким він залишився у його історії. У кіно Богдан Сильвестрович зіграв більше ста ролей. На запитання, яка запам'яталась найбільше, казав – вони всі для мене рідні. Бо не грав, а проживав і пропускав кожний образ через себе. Одна з найяскравіших – робота у фільмі "Тарас Бульба" і військовій драмі "Свої".

26-го серпня, опівдні, на Байковому кладовищі, де похований Богдан Сильвестрович, відбудеться відкриття пам'ятника на його честь.

А о 16-й на території аеропорту Бориспіль відкриється виставка, присвячена життю і творчості актора. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: