Напередодні свого 10-ліття The HARDKISS представили новий альбом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Напередодні свого 10-ліття The HARDKISS представили новий альбом

instagram.com/the_hardkiss

Платівка "Жива і не залізна" став четвертим студійним альбомом гурту.

Популярний український рок-гурт The HARDKISS, який став тріумфіатором цьогорічної премії YUNA, представляють новий  четвертий студійний альбом "Жива і не залізна".

прес-служба The Hardkiss

Примітно що випуск альбому припав майже на десятиліття гурту.

Платівку музиканти записали на власній студії, а от робота над ним тривала два роки. В альбом увійшли шість пісень, які вже відомі слухачам і на які були зняті кліпи, а також чотири нові композиції.

"В день релізу ми спеціально не хотіли б виділяти з нових пісень фаворитів. В день релізу ми сидимо та спостерігаємо за реакцією слухача. Нам дуже цікаво, хто ж переможе в цьому "конкурсі" кращих пісень альбому", зазначила солістка гурту Юлія Саніна. 

прес-служба The Hardkiss

Попередній студійний альбом The HARDKISS "Залізна ластівка" вийшов у вересні 2018-го року та став найкращим альбомом року за версією експертів музичної премії YUNA.

"Концепція нашого нового альбому — Життя. Це не "космічна ластівка", а жива пташка в своєму природному середовищі. Найпростіші почуття та емоції, які супроводжують нас кожного дня. У центрі всіх історій продовжує залишатись Жінка. Цей альбом про неї — ту, що жива та гостро відчуває. Багато людей говорить, що за цей рік я особливо розкрилася. Багато хто побачили мене з іншого боку —  ту, яка за сценою. Тому й з'явився образ яскравої живої пташки, яка тепер готова розправити крила та полетіти. Вона жива та справжня, і така ж яскрава та цікава", - додала артистка.

Цікаво, що у новому альбомі присутні і поп, і рок, і електроніка. Але, напевно, найнезвичніше звучання можна почути у пісні "Жоржина", в якій можна вловити навіть джангл.

Влітку гурт The HARDKISS представить альбом "Жива і не залізна" на головних фестивалях країни, а восени вирушить в тур на підтримку релізу.

Ексклюзивне шоу "Десять" The HARDKISS представлять 18 червня 2022 року в Києві на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, не так давно Юлія Саніна з чоловіком стали продюсерами та показали перший кліп своєї підопічної YARIMA. Артистка випустила дебютну відеороботу "О нас". 

Наступна публікація