Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напередодні весілля Sonya Kay присвятила коханому ліричну пісню

Племінниця Софії Ротару представила композицію "Поринай".

Українстка співачка Sonya Kay, яка наразі активно готується до весілля з гравцем збірної України з хокею, напередодні події присвятила йому пісню.

Нова композиція під назвою "Поринай" стала першою ліричною піснею у доробку артистки.

"Наша пара довгий час приховувала стосунки, але в якийсь момент емоції настільки почали переповнювати, що почуття знайшли вихід в новій пісні. Цей трек повністю транслює моє ставлення до майбутнього чоловіка, і розповідає про любов, яка іноді з'являється раптово і захоплює твій розум. Я думаю, кожна дівчина хоча б раз в житті переживала такі емоції. Правда висловити всі почуття в одній пісні - завдання практично нездійсненне", - поділилась співачка.

Також співачка зворушливо звернулася до майбутнього чоловіка у своєму Іnstagram, де і анонсувала вихід пісні.

"Я давно хотіла виконати ліричну пісню, але не розуміла чому не виходить. Для цього знадобилося лише зустріти потрібну людину, яка показала, що таке справжня турбота і любов. Милий, дякую тобі", - зауважила зірка.

Режисерами лірик-відео виступили Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак, які свого часу співпрацювали з Олею Поляковою, групою Антитіла та багатьма іншими.

Нагадаємо, що про заручини Sonya Kay оголосила в середині листопада. Артистка зізналася, що отримала пропозицію від коханого після п’яти місяців стосунків. Зараз молода пара, яка вже майже два роки разом, готується до весілля і незабаром обіцяє поділитися деталями.

Залиште свій коментар

Вибір редакції