Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Напевно, весь Дубай викупила": Камалія та її чоловік показали їхній розкішний маєток

Відоме подружжя запросило додому журналістів.

Співачка Камалія, яка з родиною знялася у родинній фотосесії, разом з чоловіком, пакистанським мільярдером Мохаммадом Захуром показали свій будинок.

Подружжя запросило додому журналістів і продемонструвало, як живе. Дизайном будинку займалася особисто Камалія. В інтер'єрі поєдналося одразу три стилі: бароко, схід, постмодерн. Цікаво, що в дизайні переважають конусоподібні форми, пише Viva.

"Нам тут дуже подобається. У будинку гарна аура. А ще Камалія декор будинку зробила сама. Вона, напевно, весь Дубай викупила, все звідти везла", - прокоментував чоловік Камалії Захур.

Він також додав, що у них в родині все ж таки дружина головна. "Як сказала Камалія - так і буде", - поділився Захур.

Своєю чергою, Камалія розповіла, на яких засадах будується їхня родина. "Найголовніше у стосунках – повага, кохання, компроміс, дружба і бажано, щоб якийсь був спільний інтерес. Мені здається, що кохання – це коли ти не можеш без цієї людини, коли тебе до неї тягне, коли ти не уявляєш свого життя без неї", - поділилася співачка.

Нагадаємо, у серпні Камалія зворушливо привітала чоловіка з днем народження. Знаменитість поділилася сімейними фото з коханим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції