Наречена Козловського про чутки щодо його нетрадиційної орієнтації: Ніхто не знає, окрім нього

Раміна сподівається, що їй пощастило із Віталієм і він "не такий".

Співак Віталій Козловський та зірка Playboy Раміна Есхакзай нині заручені, втім чутки про нетрадиційну орієнтацію артиста все ще ширяться Мережею, йдеться у "Світському житті".

На запитання від Осадчої про ставлення до такої інформації модель відповіла доволі неоднозначно.

"Не знаю, Катю, насправді, час покаже тому що зараз такі чоловіки, що не зрозуміло яка орієнтація. Тим паче у шоу-бізнесі. Багато прикладів: спочатку нормальний - нормальний, а потім якось не на тому боці. Сподіваюся, Віталік не такий, і мені пощастило. Але, на жаль, ніхто не знає окрім нього самого", - зазначила обраниця виконавця.

Ремаркою Козловського на це була фраза: "що ти несеш?". Утім, сам Віталій спокійно ставиться до обговорень своїх вподобань, наголошуючи: якщо люди говорять, то значить ним цікавляться.

ВідеоНаречена Козловського Раміна прокоментувала чутки про його сексуальну орієнтацію

Наречена співака має батька-мусульманина, втім, стверджує вона – на весіллі цей факт не відобразиться. На думку дівчини, її східне коріння повипливає лише на те, якими мусять бути стосунки між жінкою та чоловіком у родині.

Майбутня дружина попередила Віталія: якщо приїде уся її рідня із Афганістану на свято, працювати йому доведеться чимало.

"Думаю, це буде весілля тривалістю у місяць, якщо приїдуть усі мої родичі", - зауважила Раміна.

Пара познайомилася завдяки чоловічому глянцю, де дівчина постала на обкладинці. Уже у статусі дружини Козловський не заборонятиме їй поставати без одягу, втім вважає – краще так не чинити.

"Якщо Раміні буде потрібно оголитися десь заради фотосесії, я буду в принципі не проти. Але краще цього не робити", - підсумував артист.

Нагадаємо, Віталій Козловський освідчився коханій просто у свій день народження. Пару пов'язують стосунки тривалістю у понад рік.

Залиште свій коментар