Наречена Володимира Остапчука повідомила про скасування їхнього весілля

Наречена Володимира Остапчука повідомила про скасування їхнього весілля

Коронавірус вніс корективи у плани закоханих.

Наречена українського телеведучого Володимира Остапчука, нотаріусиня Христина Горняк повідомила, що вони були змушені відкласти їхнє весілля.

Пара планувала одружитися найближчим часом і все було вже практично готове, однак закохані заразилися коронавірусом і змінили свої плани. Про це Горняк розповіла в Instagram.

Зараз весілля не буде. Так, так .... ви правильно прочитали. Ми переносимо дату і дуже чекаємо. Я за ці дні пройшла всі етапи: образу, психи, відторгнення, прийняття, позитивний настрій. Коли нас підкосила хвороба, я підозрювала, що святкуванню весілля настає "кінець". Стало страшно прикро, що ось як і чому я. Був вже спланований дівич-вечір, ось просто післязавтра ми повинні були їхати з моїми подругами, у Вови був спланований парубочий вечір...
поділилася Христина
Наречена Володимира Остапчука
instagram.com/kristygor

Врешті наречені змирилися із ситуацією і замість того, аби думати про те, що це все знаки, пара налаштувалася на позитив і вирішила, що на них чекає ще крутіше свято, але трохи пізніше.

Нагадаємо, що днями про скасування весілля також повідомила дружина співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова. Закохані планували влаштувати свято 18 вересня, проте через смерть сина Павліка подію перенесли.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів