Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Наречені" учасниці "Модель XL" позбудуться власних комплексів у новому випуску реаліті

На моделей plus-size чекає одразу три випробування.

Щовівторка на телеканалі "1+1" глядачі можуть поспостерігати, як дівчата розміру plus-size борються за головний приз реаліті проекту "Модель XL".

Так у новому випуску на учасниць чекає одразу три випробування, під час яких їм потрібно буде повністю перевтілитися у нові образи, а також позбутися важких спогадів та власних комплексів.

Модель XL_9
прес-служба каналу "1+1"
Судді проекту

Так, із першими складнощами дівчата зустрінуться одразу ж під час поселення у "будинок моделей", а боротьба за місце в кімнаті ледь не змусить одну із найяскравіших учасниць кастингу покинути проект.

Модель XL_5
прес-служба каналу "1+1"

Після цього конкурсантки спробують лишити в минулому невдачі та поразки під час випробування "Перевтілення". Їм доведеться згадати всі образи та біль, написати на сукні найболючіші слова, які їм говорили, а під час фотосесії розірвати її та спалити. Так, під час випробувань одна із конкурсанток Наталія Петрик зізналася, які приниження з боку своїх однокласників у шкільні роки вона пережила.

"Уявіть, через що мені довелось пройти у шкільні роки: на випускному хлопець, який мав бути моєю парою, вирішив прийти на вечірку один і розказував усім про те, що я надто товста для нього. Весь випускний я провела в сльозах, такого приниження я раніше не відчувала", - зі сльозами розповіла дівчина.

Модель XL_1
прес-служба каналу "1+1"

Після проходження випробування суддя проекту, актор Богдан Юсипчук, який нещодавно розповів про стосунки з учасницями проекту, поділився нововведенням цього сезону: кожного тижня журі буде призначати одну з дівчат, яка вестиме блог із дому моделей і показувати реальне життя учасниць.

Модель XL_2
прес-служба каналу "1+1"

Також цього випуску учасницям проекту доведеться дефілювати у весільних сукнях та впоратися із невгамовними "гостями весілля". За результатами усіх випробувань судді вирішать, кому із дівчат доведеться покинути проект.

Модель XL_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, Богдан Юсипчук разом з Катериною Осадчою, Андре Таном та Тетяною Мацкевич щовівторка о 21:30 на телеканалі "1+1" в проекті "Модель XL" шукають красивих та пишних дівчат, які можуть стати українськими моделями plus-size та зламати стереотипи жіночої краси.

Залиште свій коментар

Вибір редакції