Наречену Володимира Кличка Гейден Панеттьєрі заскочили на побаченні з іншим чоловіком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акторку помітили разом з високим таємничим незнайомцем.

Стосунки українського боксера Володимира Кличка та його нареченої акторки Гейден Панеттьєрі, яких ще на початку року разом заскочили на відпочинку, ймовірно дали тріщину.

Так, днями папараці помітили 28-річну акторку в компанії симпатичного молодого чоловіка, з яким вона разом вечеряла в одному з ресторанів Голлівуда.

Хайден Панеттьєрі_1
Getty Images

Судячи з фотографій, опублікованих також у виданні DailyMail, поводилися вони як справжнісінька закохана пара. Заклад Хайден і її приятель покинули, тримаючись за руки, при цьому вони не приховували своїх усмішок і не ховалися від папараці. 

Помітно, що акторка була трохи напідпитку. Із закладу вона вийшла в рожевих шкарпетках, потім зняла їх і бігала асфальтом босоніж. Підійшовши до автомобіля, Гейден і її супутник виконали запальний танець перед папараці.

Хайден Панеттьєрі_2
Getty Images

Хто новий обранець акторки, наразі невідомо.

Нагадаємо, Гейден Панеттьєрі і Володимир Кличко оголосили про свої заручини в жовтні 2013 року, в серпні того ж року повинно було відбутися весілля акторки та чемпіона світу з боксу, однак плани змінилися. Дочка - Кайя Євдокія Кличко з'явилася на світ 9 грудня 2014 року. І для Володимира, і для Хайден це перша дитина.

Вибір редакції