Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нарешті визначились із пріоритетами": Притула прокоментував участь ANNA MARIA на "Новой волне"

Зірка іронічно висловився про участь дуету у російському конкурсі.

У Мережі досі активно обговорюють участь скандального гурту ANNA MARIA, який представлятиме Україну на "Новой волне". Не пройшов осторонь і український ведучий, який іронічно прокоментував участь дуету у російському шоу.

На сторінці в Facebook Притула висловився з приводу цієї ситуації і відзначив, що дівчата "нарешті визначилися зі своїми пріоритетами" і закликав "порадіти" за артисток.

"Якби постало питання – обрати конкурс чи батьків, ми, як і будь-яка нормальна людина, обрали батьків" , - сказали мені у лютому цього року учасниці гурту "Анна-Марія", які зібралися "гідно представити Україну" на конкурсі "Новая волна" у расії. Давайте порадіємо за дівчат. Вони, нарешті, визначились із пріоритетами!" - повідомив у соцмережі зірка.

Також у ведучого виникло питання, хто відправив гурт ANNA MARIA представляти Україну на російському конкурсі.

"Але у мене тут виникло одне запитання до громади. Якщо завтра якась пара з України полетить у Бельгію на міжнародний зліт свінгерів, щоб потр*хатися із шведами, турками, єгиптянами і канадцями - це можна трактувати, як спробу "гідно представити Україну" чи, все ж, сприймати це як приватну ініціативу? Бо я щось не зовсім розумію, хто делегував дівчат представляти Україну?! Музика внє палітікі, да-да-да", - заявив Сергій.

Зазначимо, що гурт ANNA MARIA брав участь у Нацвідборі на "Євробачення-2019". Саме тоді зірки оскандалився своїми висловлюваннями про окупацію Криму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції