Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наша гордість: Олена Шоптенко показала свого 100-річного дідуся

Танцівниця привітала близьку людину з ювілеєм.

Хореограф Олена Шоптенко, яка розчулила новою світлиною з підрослим сином, розповіла про радісну подію у її родині.

Днями свій ювілей відсвяткував дідусь танцівниці. Йому виповнилося 100 років. Світлиною з ювіляром Шоптенко поділилася у Instagram, а разом з тим розповіла, що це вперше вона розлучилася з сином на цілих три дні.

Зірка зізналася, що розлука далася їй нелегко, проте чоловік Олексій, бабуся та няня допомогли Олені догледіти малюка, поки вона поїхала вітати дідуся аж на Байкал.

"Мій дід - моя велика гордість. Ветеран війни, мудрець і справжній полковник. Я навіть уявити собі не можу, скільки всього він пережив і переніс, і дуже пишаюся тим, що в свої сто років він бадьорий, зберіг позитивний настрій, по-справжньому любить життя і кожен день проживає з задоволенням", - прокоментувала Олена.

Олена Шоптенко_2
instagram.com/alena_shoptenko

Вона додала, що у дідові її також захоплює "дисципліна".

"Те, що називають "старим армійським загартуванням". Кожен ранок він починає із зарядки, тупотить наверх сходами так, що я іноді наздогнати не можу, і усміхається так, що будь-які проблеми відходять на другий план. Він постійно прагне дізнаватися щось нове, так що ми подарували дідусеві iPad, і я з задоволенням два дні спостерігала, як він швидко розбирається з усіма новими функціями і водить пальцями по екрану з запалом тінейджера", - розповіла з гордістю Шоптенко.

Нагадаємо, не так давно Олена Шоптенко показала себе 10 років тому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції