Настя Каменських, Макс Барських, Джамала: які зірки відомі не під своїми іменами

Настя Каменських, Макс Барських, Джамала: які зірки відомі не під своїми іменами

Дехто з українських зірок мають несправжні імена.

Серед представників українського шоу-бізнесу є ті, хто відомий  публіці під несправжнім ім'ям, а дехто навіть замінив у паспорті прізвище на більше модне.

Читайте добірку зірок з несправжніми іменами.

Вікторія Смеюха

Вікторія Смеюха

Катя Смеюха. Саме так представлялася солістка гурту "НеАнгелы" на початку своєї кар’єри у програмі "Караоке на Майдані". Після успішного виступу у проєкті "Шанс" Катя прокачувала себе під псевдонімом Кайра, однак і це сценічне ім’я не прижилося. Співачка на здалася і спростувала міф, що шанс випадає тільки раз. Вона створила образ сексуальної брюнетки, яку всі знають, як Віку з гурту "НеАнгелы".

Слава Камінська

Слава Камінська

Ще одна учасниця українського поп-гурту, яку насправді звати Оля Кузнєцова. Як тільки дівчина потрапила до гурту, ім’я Ольга одразу замінили на Славу, а Камінською вона стала після того, як вийшла заміж за відомого пластичного хірурга Едгара Камінського. І хоч пара розійшлася, прізвище співачка поки залишила.

Alyosha

Alyosha

Співачку насправді звати Олена Кучер. За словами артистки, її старші брати ще в дитинстві придумали прізвисько "Альоша". До 2008 року співачка виступала під власним ім’ям, а ж доки не підписала контракт з музичним лейблом Catapult Music.

Влад Дарвін

Влад Дарвін

У далекому 2008 році Влад Приходько став учасником другої "Фабрики зірок", де за бажанням продюсерів почав виступати під псевдонімом. Звідки він з’явився – іcторія мовчить.

Джамала

Джамала

Насправді, цей псевдонім є похідним від прізвища співачки Джамаладінова, а з’явився він за вказівкою режисера міжнародного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля" Олександра Ревзіна. Тому у 2009 році Сусана Джамаладінова перетворилася на лаконічну Джамалу.

Володимир Дантес

Володимир Дантес

Володимир Гудков давно відомий публіці, як Володимир Дантес. Він почав використовувати псевдонім після участі у телевізійному проєкті "Фабрика зірок".

Макс Барських

Макс Барських

Коля Бортник (так насправді звати зірку) зіграв на випередження і на "Фабрику зірок" прийшов вже з псевдонімом. Йому завжди подобалося ім’я рідного брата Максима, а от звідки з’явилася ідея додати прізвище Барських – невідомо.

Камалія

Камалія

Співачку насправді звати Наталія Жмаренкова, а після шлюбу з бізнесменом Мохаммадом Захуром вона стала Наталією Захур. Обрати сценічний псевдонім "Камалія" порадила співачці мама, яка колись і собі змінювала ім’я.

Юлія Саніна

Юлія Саніна

Солістка гурту The Hardkiss насправді не Саніна, а Головань. Сценічне прізвище їй вигадав батько, якого звати Сашком.

Настя Каменських

Анастасія Каменських

Насправді співачку звати Анастасія Жмур. На початку кар’єри вона взяла прізвище своєї мами Лідії, яка є солісткою відомого Українського національного хору ім.Г.Верьовки. Коли співачка вирішила підкорювати Південну Америку для того, щоб не ускладнювати вимову іноземним шанувальникам, скоротила псевдонім до абревіатури NK.

Дивись зірково-несерйозно-гламурно-антипафосне шоу "Зірки, чутки та Галлівуд" на ТЕТ о 15:15!