Настя Каменських пояснила, чому не святкуватиме другу річницю шлюбу з Потапом

Настя Каменських пояснила, чому не святкуватиме другу річницю шлюбу з Потапом

instagram.com/kamenskux

Також артистка відповіла, коли народить первістка.

Відома співачка Настя Каменських та її чоловік, продюсер Потап майже два роки як чоловік та дружина.

Пара пішла під вінець 23 травня 2019-го. Втім, закохані вирішили не влаштовувати вечірку з нагоди "паперового весілля". В ексклюзивному інтерв’ю сайту ТСН.ua виконавиця відповіла, чому зіркове подружжя не святкуватиме подію.

"Ви знаєте, в травні дуже багато у нас свят і ще й Великдень так випав на 2 число. 4-го у мене був день народження, 8-го – у Льоші. Я вже замахалася святкувати. Вибачте, будь ласка, але ми колективно з друзями і з моїм чоловіком вирішили, що жодного свята не буде. Ще є така штука, як пандемія, вона продовжується. Якщо святкувати другу річницю, то робити це дуже-дуже помпезно, нам так хотілося б. Ніби ще одне весілля. Але ми розуміємо, що зараз це неможливо фізично. Тому ви вирішили поцілувати одне одного і все. Може Льошка мене запросить на якесь побачення", – пояснила знаменитість.

instagram.com/henryjuly

Крім того, виконавиця поміркувала про поповнення в родині. Так, останнім часом фанати в Мережі намагаються відстежувати  зміни в фігурі артистки та вже ніяк не дочекаються радісної звістки про першу вагітність кумирки.

"На все свій час. Коли всесвіт захоче, щоб у нас з’явилася дитинка, коли Бог захоче – тоді вона і буде. Я точно знаю, що всі це помітять. Просто я бачу, що дуже багато новин і всі чекають. Я розумію це. Але на все воля Божа", – відповіла зірка.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських поділилася відвертим відео з Потапом у ліжку. Артистка пустила до своєї спальні.