Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Настя Каменських прокоментувала свою появу на латиноамериканському "Греммі"

Настя Каменських прокоментувала свою появу на латиноамериканському "Греммі"

Співачка поділилася своїми амбіціями.

Українська співачка Настя Каменських (NK), яка нещодавно разом з Потапом  відвідала премію Latin Grammy Awards, розповіла, як її впізнавали за кордоном, йдеться у "Світському житті".

Зірка зізналася, де почувається комфортніше.  Тут, де вона вже всім відома артистка, чи там, де вона артист-початківець.

"Звичайно комфортніше тут, тому що я в Україні, у себе вдома. Але я скажу, що я там вже відома зірка, тому що коли я там проходила, всі так "Енніка", бо вони там не кажуть NK. Було так прикольно, що мене там впізнавали. Для них дівчинка, яка приїхала та спеціально вивчила і вчить іспанську мову, дуже запам'ятовується. Ну і плюс моя купа кучерів також в око потрапляє", - зауважила NK.

Відео Настя Каменських про премію "Співачка року": "NK за цей рік напрацювалась просто, як комета!"

Настя Каменських нещодавно повернулася з латино-американського Grammy з Лас- Вегасу. Співачка приємно здивувалася, що її там вже впізнають. Наступного року вона хоче виступити на цьому пісенному конкурсі. 

Настя Каменських про премію "Співачка року": "NK за цей рік напрацювалась просто, як комета!"

Також Каменських зазначила, що має великі амбіції і планує вже наступного року бути не тільки гостею латиноамериканського "Греммі", а й виступити там.

"У мене є дуже великі амбіції обійти багато-багато світових співачок. Наступного року я все ж таки виступлю на латиноамериканському Греммі. У мене такі амбіції. А те, що я заслуговую на всі свої ці нагороди - це 100%, тому що так, як NK за рік напрацювалась, як комета, експрес-методом, так ніхто не вистрілював", - заявила співачка.

Нагадаємо, нещодавно на концерті Насті Каменських у Харкові розпорошили газовий балончик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції