Настя Каменських розповіла про свою компанію, яку створила окремо від Потапа

Настя Каменських розповіла про свою компанію, яку створила окремо від Потапа

Настя Каменських розповіла про свою компанію, яку створила окремо від Потапа

Фото: ТСН.ua

У артистки є також своя команда, яку вона називає NK Team.

Співачка та ведуча "Розсміши коміка. Діти" Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, розповіла, чи возз’єднається з Потапом у дует.

Як розповіла Настя журналістам ТСН, наразі гурт "Потап і Настя" поставлений на паузу "на невизначений термін". Каменських зізналася, що вони з Потапом й самі не можуть відповісти одне одному на запитання, чи співатимуть знову разом, не те, щоб на загал.

Виконавиця додала, що зараз і вона і її екс-колега зосередили увагу на власних проектах.

"Потап зараз більше уваги приділяє гурту Mozgi, цього не вистачало, коли був дует "Потап і Настя", і просто не вистачало часу. Я зараз займаюсь сольним проектом NK, тому мені потрібно трішки більше часу для того, щоб реалізувати цей крок", - пояснила співачка.

Каменських поділилася, що Потап написав для неї багато пісень і попри те, що зараз вона займається власним проектом, без свого екс-продюсера – вона нікуди.

"Ми багато перетинаємося в роботі, Потап мені дуже багато пісень написав. Я працюю з багатьма авторами, але без Олексія – нікуди, бо він дійсно геній, і в нього виходять хіти з трьох слів та нот. Взагалі наша пауза зробила кращою всю нашу команду", - впевнена Настя.

Співачка зауважила, що перестала співпрацювати з продюсерським центром Потапа і створила свою компанію.

"Хоча я перестала працювати з MOZGI Entertainment і створила свою компанію, і команда в мене своя, яку я називаю NK Team, але при цьому ми всі разом працюємо на студії, ми всі одне одному допомагаємо, дуже підтримуємо. І це так кльово, що мені здається, це потрібно було зробити раніше", - розповіла Настя.

Про свій новий проект Каменських говорить, що він дуже відрізняється від того, що вона робила у дуеті з Потапом.

"Це сучасна електронна музика, десь з нотками 80-90 років, які зараз дуже модні. І можу сказати, що в мене зовсім-зовсім скоро вийде нова дуже крута пісня, просто приголомшлива", - заінтригувала артистка.

Нагадаємо, раніше Настя Каменських зізналася, чи робила пластичну операцію.

Кореспондент ТСН Вікторія Дмитренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація