Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Настя Каменських схвилювала фанів каблучкою на пальці "для заручин"

Фоловери співачки одразу помітили незвичайну для неї прикрасу.

Українська співачка Настя Каменських, яка раніше показала спільний сніданок з Потапом, схвилювала фанів світлиною, на якій продемонструвала перстень на безіменному пальці, де зазвичай носять обручку.

Судячи з фото, Настя вечеряла у якомусь затишному закладі. Співачка одягнула чи то вечірню сукню, чи то топ з мереживом. 

Настя Каменських
instagram.com/kamenskux

Артистка усміхається, а руку з масивною каблучкою з білого золота спокусливо тримає біля рота.

Фоловери співачки одразу помітили незвичайну для неї прикрасу та почали допитуватись, чи це дійсно обручка і хто наречений.

"А каблучка на безіменному пальчику правої руки так і сяє", "Заручини?", "Розповідай, із ким заручена", - так фани коментували світлину Каменських.

Сама ж зірка поки що нічого не коментує.

Нагадаємо, раніше користувачі запідозрили Каменських і Потапа у спільному відпочинку. Зірки викладали фотографії на тлі одного й того ж басейну. Як з'ясувалося пізніше, вони відпочивали в одній країні - у Мексиці.

Потап і Настя Каменських_3
instagram.com/kamenskux

Каменських спочатку не ставила геолокацію на своїх знімках, але пізніше виклала фото на тлі піраміди стародавнього племені майя, розташованої в місті Чічен-Іца, а на інших світлинах вказала геолокацію на одному з мексиканських островів.

Своєю чергою Потапа розсекретила донька його колишньої дружини Наталя Горова. Дівчина опублікувала спільну сімейну фотографію під час зустрічі з Потапом на мексиканському острові Косумель.

Залиште свій коментар

Вибір редакції