Настя Каменських випустила кліп на чуттєву пісню українською, присвячену коханому

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Настя Каменських випустила кліп на чуттєву пісню українською, присвячену коханому

У відео Настя постає в образах Мони Лізи, Фріди Кало, Олімпії з картини Мане та багатьох інших.

Співачка Настя Каменських | NK, яка у модному тренчі відпочила у Парижі, порадувала шанувальників випуском музичної новинки.

Відбулася прем'єра другої за рахунком українськомовної композиції виконавиці під назвою "Обіцяю". Пісню доповнив неймовірно гарний і концептуальний кліп. Режисерами відеработи стали Денис Маноха і Максим Шелковніков. Музику до пісні написали Олексій Потапенко та Настя Каменських, слова - Олексій Потапенко та Андрій Безкровний.

У відео відтворюються картини, які є шедеврами світового мистецтва. NK постає перед нами в образі Мона Лізи, Фріди Кало, Олімпії з картини Мане, уособлює Дівчину з перловою сережкою Яна Вермеєра, Леді Ліліт Данте Габріеля Россетті, одну з богинь кохання і радості з картини "Весна", богиню Венеру з роботи Боттічеллі. У кліпі також є відсилання до живопису Ван Гога - його знамениті "Соняшники", і головний фрагмент картини "Створення Адама", написану великим художником епохи Відродження Мікеланджело. Колись, щоб увічнити свої почуття, художники писали картини. Саме ця ідея лежить в основі відео: відтворивши відомі шедеври, Настя Каменських зізнається у вічному коханні.

У кадрі Настя залишається загадковою красунею з різних епох в сучасній інтерпретації, які відображають модні тенденції нашого часу. Образи NK наповнені смислами, які зводяться до концепту недомовленості: Мона Ліза із загадковою посмішкою, "Олімпія", яка вабить поглядом кожного, хто наважиться подивитися їй в очі, "Дівчина з перловою сережкою" начебто застигла в моменті, повернувшись лише на секунду.

Пісня "Обіцяю" вийшла ніжною і ритмічною. Легкий танцювальний такт і м'яке виконання змінюється ліричним відступом зі звуками фортепіано і глибоким вокалом. Як раніше розповідала Настя, цей трек вона присвятила своєму коханому, якого тримає у таємниці.

"У кожну пісню я вкладаю справжні емоції і почуття. На таке щире виконання мене надихає те, що я відчуваю всередині. Адже не можна чесно співати про те, що тобі не знайоме. Я кохаю по-справжньому і кожне слово, кожна нота в цій пісні для нього. Саме тому вона вийшла такою душевною", - говорила Каменських.

Зауважимо, що прем'єра треку відбулася 10 квітня на феєричному шоу "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою". Глядачі каналу "1+1" зможуть побачити телеверсію концерту 28 квітня о 21:00.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація