Настя Каменських зняла свою маму у новому чуттєвому кліпі

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Настя Каменських зняла свою маму у новому чуттєвому кліпі

Артистка випустила відео на композицію "Почуття".

Українська співачка Настя Каменських представила чуттєвий кліп на ліричну композицію "Почуття".

Як розповідала Настя, на прем'єру цього відео особливо чекав її батько Олексій Йосипович, якого, на жаль, днями не стало.

Ніжна композиція занурює слухачів у найбільш зворушливі моменти життя, магія яких знайома абсолютно кожному з нас – перший поцілунок, освідчення й інші чарівні події. Це історія про почуття дівчини, яка йде під вінець, та емоції батьків, які віддають свою доньку заміж.

Співачка хотіла зробити подарунок усім, хто закоханий і любить. Всім, чиє серце коли-небудь було сповнене цим прекрасним почуттям.

Я щаслива, що росла в сім'ї, де важливу роль відігравали кохання, близькість і вдячність одне одному. Тому мені так хотілося, щоб пісня пролунала напередодні Дня всіх закоханих, як знак подяки моїм батькам за ті цінності, які вони мені прищепили

каже NK

Режисером відеороботи став Леонід Колосовський. У кліпі артистка ділиться з шанувальниками емоційними моментами свого життя, показує підтримку та турботу близьких і рідних людей. Так, у момент душевної історії мами й доньки, глядачі побачать маму NK – співачку Лідію Каменських, яка підтримала ідею Насті знятися в кліпі.

Під час знімань відео співачка знову одягла весільну сукню.

Я почувалася так, ніби тільки вчора стояла біля вівтаря і говорила "Так" чоловікові, якого кохаю. Мої батьки почувалися найщасливішими людьми. Це неймовірні відчуття, які назавжди залишаться зі мною. Сьогодні стає ясно як ніколи, що найдорожчі речі в житті – це не речі зовсім. Але все ж є речі, які залишаються символами, "маячками" на нашому шляху, вони нагадують про найважливіше і сокровенне

зазначила Настя

Нагадаємо, що днями Настя Каменських зі сльозами на очах показалася в обіймах мами. Родина переживає велике горе.

Наступна публікація